Hellenica: Story of Greece

xxxxxxxooo hodnoceno 1x (Seznam vlastníků)

Hellenica: Story of Greece - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 7
Doporučený věk: od 11 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Starověk
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, strategická, budovatelská, válečná, diplomacie, ekonomická
Čeština: undefined
Vydavatelé: Mr. B Games
Autoři: Scott DeMers
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

KS

Jedná se o 3,5X budovatelskou civilizační hru. Hráči hrají za známé městské státy a budou soupeřit o největší moc a vliv. Je několik cest k vítězství včetně nebojových úkolů.

Hra podlehla modernismu a obsahuje spoustu figurek. Především ale stojí za zmínku figurky staveb.

Mapa oboustranná, na jedné straně pevně dána dle historické mapy a na straně druhé je mapa slepá modulární s hexy.

Vývojáři slibují zajímavý solo režim s možností přidat až 7 AI protihráčů.

odkaz na kampaň
https://www.kickstarter.com/projects/532062403/hellenica-story-of-greece?ref=nav_search&result=project&term=hellenica
16.8.2018 00:07:48

Čindi
To proto, že předtím slíbili EU friendly a přitom nevěděli, co to vkastně znamená. Late pledge už má jiné podmínky, než kampaň. Přesto to nemá co dělat s Brexitem.

8.2.2019 16:19:56

Dodání říjen
Tak krabice opustily Čínu. Předpokládané dodání je říjen.
V updatu na KS jsou videa s unboxingem, základ i miniatury, vypadá to moc dobře ;-)

16.9.2019 19:40:41

Dnes dorazilo
Těžká krabice, bral jsem všechno (AI decky, figurky, hexy...). Vypadá to produkčně moc dobře...
EDIT: výlisek na karty je zase o trochu menší než by měl být. Zkompresované karty v celofánu se tam vlezly, ale když jsem je rozdělal, tak je tam zpátky všechny nenarvu, aniž by nějaké nevyčnívaly (a nebyly ničeny protože nesou váhu desek), takže jich zhruba 10 musím mít jinde...

7.11.2019 12:09:18 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Mars Teraformace - Expedice Ares vč. promo
Mars Teraformace - Expedice Ares vč. promo
Akt. cena: 520 Kč
Končí za: 23 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas