Harry Potter: Boj o Bradavice – Obrana proti černé magii

xxxxxxxxoo hodnoceno 81x (Seznam vlastníků)

Harry Potter: Boj o Bradavice – Obrana proti černé magii - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 11 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
iHRYsko
REBEL.pl
The OP (dříve USAopoly)
Autoři: Andrew Wolf
Kami Mandell
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Úprava pravidel pro více hráčů

Zdravím, 

vzhledem k tomu, že jsme doma 3, chtěl bych zavést diskuzi, jestli je nějak možné hrát hru ve třech (případně 4)? O kooperativní verzi hry samozřejmě vím, ale toto je teď novinka. Kromě vytvoření další části s políčky a nahrazení lebek jinými žetony mě napadá třeba to, že blesky by mohly působit na všechny protihráče a kdo dřív ztratí všechny srdíčka, má smůlu (případně může hráč dohrát tah a omráčit oba?). Nebo jednoduchá hra “dokola”: Hráč 1 má za úkol omráčit hráče 2, 2 → 3 a 3 → 1. Co myslíte, mohlo by to nějak férově fungovat?

27.12.2021 12:47:05

Napadá mě, proč si nekoupit tu kooperativku Boj o Bradavice a zbytečně neměnit dvojkovku na koop :-)

27.12.2021 19:14:13

Kooperativku mám, ale je v těchto hrách zásadní rozdíl, z kooperativky těžko udělám kompetitivní… Jen chci na toto téma rozpoutat diskuzi. Donesl jsem to nové dom, ale jsme doma 3. Když jsem řekl, že se jde hrát, tak se musela určit osoba, která hrát nebude .. je to takový na nic :/ 

 

Měnit toto na koop nechci, to jsi to zřejmě blbě pochopil…

27.12.2021 19:41:00 | Upraveno autorem (porovnej)

s jednou krabicí to asi ve více než 2 hráčích nepůjde - jsou tam jen 2 základní balíčky 

princip hry je téměř totožný se Star Realms nebo Hero Realms - tam existuje několik variant pro více hráčů, ta nejjednodušší je, že prostě útočíš na koho chceš a kdo přežije jako poslední, vyhrál 

ale upřímně, asi je spousta jiných her, po kterých bych raději šáhl pro 3 hráče 

27.12.2021 20:37:38

Vybíráme z Bazaru

Zbloudilí
Zbloudilí
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 8 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas