Hannibal & Hamilkar

xxxxxxxxxo hodnoceno 25x (Seznam vlastníků)

Hannibal & Hamilkar - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Dávnověk
Herní kategorie: válečná
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Fox in the Box
Asyncron Games
Cranio Creations
Ediciones MasQueOca
Feuerland Spiele
PHALANX
Autoři: Jaro Andruszkiewicz
Mark Simonitch
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Jak často se dostává na stůl?

Ahoj, zajímalo by mě, jak často se takováto hra u Vás dostává na stůl? 
Vážně o ní uvažuji, ale zase za 2500,- abych ji zahrál 3x a pak šla do kallaxu, to se mi asi moc nechce.
Jde mi čistě jen o nějakou představu.

20.10.2022 14:39:12

Zvláštní dotaz, není to individuální? Záleží s kým hraješ, kolik máte času na hraní a kolik máte her a co vás baví, jestli sbírat deskovky nebo je i hrát.

Z okolí znám lidi co to hrajou každý víkend. Ale znám ještě víc lidí co na hru s nadšením kouká, pak s nadšením pořídí a možná i rozbalí, ale nehrajou ji, protože si (nejen) na ní neudělají čas. 

Pokud přemýšlíš o jejím pořízení, tak popřemýšlej s kým hraješ, jak často, jaké hry spoluhráče baví a to ti řekne odpověď na tvou otázku. // Případně pokud ti bude dělat radost i z poličky tak si jí pořiď i tak :) 

 

 

20.10.2022 21:31:25

Dvě hodiny zpátky jsme ji dohráli :D

--
admin popisů a recenzí her ZH, překladatel FitB a REXher

21.10.2022 00:00:24

@bounty JJ je to individuální, to já vím. 
Já právě se bojím, aby to nedopadlo jako Bouře oceli, kde jsme z té hry taky nadšený, ale už si nikdo nepamatuje pravidla, tak vždycky jde stranou. A pak by mě zajímala nějaká znovuhratelnost, protože jsem koukal, že tam je kniha scénářů, tak by to mohlo být zajímavé, ale ještě jsem ji neviděl

21.10.2022 11:01:27

@Cranline ak si na tú hru nenájdeš stáleho parťáka, s ktorým to zahráš aspoň raz za mesiac, tak si to nekupuj. Ja som ju mal cca 3 roky, zahrali sme ju raz, ani sme ju nedohrali…prvá hra trvá, samozrejme, dlho. Rozlúčili sme sa s tým, že sa k tomu raz vrátime. Rok a pol sme sa nevrátili, tak išla z domu. A to mám túto tému veľmi rád a chcel som to veľa hrať, ale sa nedalo.

21.10.2022 11:08:03

Nenech se odradit a pokud hru chceš, tak si ji kup. Určitě se na stůl dostane často, takže se to vyplatí.

21.10.2022 11:22:09

Vybíráme z Bazaru

Vládci podzemí - festival
Vládci podzemí - festival
Akt. cena: 200 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas