Hannibal & Hamilkar

xxxxxxxxxo hodnoceno 25x (Seznam vlastníků)

Hannibal & Hamilkar - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Dávnověk
Herní kategorie: válečná
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Fox in the Box
Asyncron Games
Cranio Creations
Ediciones MasQueOca
Feuerland Spiele
PHALANX
Autoři: Jaro Andruszkiewicz
Mark Simonitch
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

If

Hannibal nebo Successors?

Kterou z těchto dvou her by jste mi doporučili?
A ještě jedna otázka - pokud si českou verzi koupím přes Kickstarter, tak když to bude doručovat přímo vydavatelství Fox in the box, znamená to, že je bude rozesílat v rámci ČR, tudíž nehrozí clo?
22.9.2020 14:36:46

Zásadní asi bude,
že H&H je hra čistě pro dva, zatímco Successors jsou primárně hra pro více lidí. Takže pokud máš jasno o tom, jestli vás bude někdy víc než dva, tak je to jasné. Pokud budete jen dva, pak by asi šlo obojí a bude muset poradit někdo zkušenější :)

--
admin popisů a recenzí her ZH, překladatel FitB

22.9.2020 14:52:59 | Upraveno autorem (porovnej)

Potřebuješ obě :)
Hannibal je pro dva a jen pro dva a Successors zase nemá smysl hrát v méně než 4.

Čili se rozhodni, kolik budeš mít hráčů ...

22.9.2020 17:17:37

IN

re
Já jen doplním, že kampaň na KS už skončila, takže bude možné koupit obě hry, až se dostanou do standardního prodeje. Ale přímá odpověď na otázku je ano, rozesílat bude přímo Fox in the Box.
----------------------
Majitel liščí krabice

22.9.2020 17:24:58

If

Hannibal
No kampaň sice skončila, ale na stránkách fox in the box mají odkaz, že se dají i přesto na kickstarteru koupit. Budeme spíš 2. Mě šlo spíš o ten příběh, který je lepší.

23.9.2020 13:15:31

...
Jak už zaznělo, Hannibal a Hamilkar jsou pro dva hráče. Hamilkar je zasazený do doby 1. punské války, kdy Římané ještě neměli moc dobré námořnictvo, a právě námořních bitev je v něm víc než v Hannibalovi. Mapa je navíc o něco menší.
Successors pokrývají války diadochů, jsou pro pět hráčů, ale kniha scénářů má kampaně pro různý počet (i pro dva), které moc pěkně pracují s mapou. Za mě je potřeba mít obě.:-)

24.9.2020 08:34:25

Vybíráme z Bazaru

Na Křídlech komplet CZ
Na Křídlech komplet CZ
Akt. cena: 2651 Kč
Končí za: 1 den

Offcanvas