Hadriánův val

xxxxxxxxxo hodnoceno 76x (Seznam vlastníků)

Hadriánův val - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Starověk
Herní kategorie: budovatelská
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
TLAMA games - logo
Autoři: Bobby Hill
Rok vydání: 2021
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

V kolika lidech? Složitost?

Díval jsem se na recenzi a fotky.

Je hra složitá nebo intuitivní? V kolika lidech je dobře hratelná? Díky.

21.12.2022 09:27:09

Počet lidi je úplně jedno. V podstatě si každý hraje sám, takže nikoho nijak neovlivnujes (krom obchodu, ale to je dáno vyloženo kartou hráče vedle tebe).

První hru nám trosku dalo zabrat se rozkoukat, ale pak už všechno úplně v pohodě a muzu jen doporučit. Často si to beru sebou na dovoleny nebo návštěvy když nemám co dělat 😀 jo, mobilní verzi bych ocenil 😂 

 

21.12.2022 10:18:14

Maximálny počet hráčov je 6 v prípade ak hráte s jednou krabicou. Je to limitované počtom herných dosiek cesty a počtom kariet cieľov. Ale nie je žiadny problém hrať vo vyššom počte ak je dispozícii viac krabíc. 

 

21.12.2022 11:35:55

Hra je to určitě komplexní - jedna ze tří nejkomplexnějších na trhu v segmentu roll & write her. Nicméně navzdory komplexnosti se dá říct, že hra je intuitivní - už po prvním zahrání do sebe všechno zapadne, čemuž napomáhá dobrá ikonografie a design kreslících sheetů.

Hra je hodně solitérní, i ve více hráčích. Ostatně já jsem si ji pořídil primárně na sólo. Ale ve více hráčích je taky fajn… pokud jste všichni introverti. ;-) My ji třeba rádi hrajeme s dětmi.

Je potřeba počítat s delší hrací dobou (na poměry R&W) - průměrná doba hraní je 1 hodina, přemýšlivým typům to určitě zabere více.

23.12.2022 11:54:34

Já jsem to hrál 3x. Herní doba určitě přes 2 hodiny. Asi jsme přemýšlivé typy. Hratelné v jakémkoli počtu. Pro mě osobně proti jiný R&W hrám trochu stereotypní. 

23.12.2022 14:24:05

Vybíráme z Bazaru

Star Wars: Vnější okraj CZ+rozšíření,obaly,insert
Star Wars: Vnější okraj CZ+rozšíření,obaly,insert
Akt. cena: 2195 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas