Hadriánův val

xxxxxxxxxo hodnoceno 76x (Seznam vlastníků)

Hadriánův val - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Starověk
Herní kategorie: budovatelská
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
TLAMA games - logo
Autoři: Bobby Hill
Rok vydání: 2021
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Hadrian's Wall Solo Helper

Pro tuto hru existuje Helper, který ulehčuje sólo hraní. Šetří to místo na stole a ke hraní pak stačí mít ty dva listy a nějakou tužku :o)
Je to samozřejmě fanouškovský počin, údajně to je vytvořené pro hraní na cestách, kdy není potřeba tahat těžkou krabici. Je to už 7 měsíců bez aktualizace, ale funguje. Nachází se zde:

https://pleelapr.github.io/hadrians-wall-helper/

Našel jsem v něm jednu chybu, v sólu je potřeba neutrální balíček karet hráče, ze kterého se berou neutrální vyhlídky. Zde se ale berou přímo z karet hráče a ne z neutrálního balíčku. Doporučuji tedy u "Player cards" vůbec nepoužívat volbu "AS AI", protože to bude dělat chaos v balíčku karet hráče a některé půjdou do hry vícekrát. Takže to, co je napsáno nahoře tak úplně neplatí, ke hraní je potřeba navíc jedna sada karet hráče. Autor už to asi neopraví…

Ale proč to píšu - teď  trochu úplně mimo téma deskových her, čili OFFTOPIC :o)
Nedokázal by mi někdo poradit, jak ten helper rozchodit přímo tady na PC bez nutnosti internetu? Kdysi jsem koketoval s PHP a MySql, tak jsem s tím tady zkoušel laborovat, ale je to Javascript a pak už jsem hlavně 9 z 10 věcí zapomněl :o) Soubory jsou k dispozici zde:

https://github.com/pleelapr/hadrians-wall-helper/find/gh-pages

Zkoušel jsem spustit ten index.html (přímo z Total Commanderu), ale to dělá jen bílou stránku. Díval jsem se co je v něm, možná je problém v těch odkazech např.


EDIT:nejde sem napsat Javascript :o)
 

protože ten adresář hadrians-wall-helper tam není. Zkoušel jsem ho vytvořit a ty soubory tam nakopírovat, ale to nepomohlo. Nebo jsem to udělal blbě :o) Dál nevím, jestli to stačí jen pustit takhle z Commanderu, nebo musím mít např. Apache a pustit to na localhostu?

Díky za radu :o)

3.1.2023 12:17:23 | Upraveno autorem (porovnej)

@Martinus71 
stahnout z githubu jako ZIP, rozbalit kamkoliv a slozku prejmenovat na "hadrians-wall-helper" a vsechno bude fungovat 

Oskar,
občas se objevuju v JOUOB.castu

3.1.2023 13:20:59 | Upraveno autorem (porovnej)

Já jsem musel editovat ten index.html a změnit všechny /hadrians-wall-helper/ na ../hadrians-wall-helper/

3.1.2023 14:32:38

Díky oběma za radu, už to funguje offline :o) 

3.1.2023 22:38:05

Vybíráme z Bazaru

Arcadia Quest inferno doplňky ke hře
Arcadia Quest inferno doplňky ke hře
Akt. cena: 750 Kč
Končí za: 9 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas