Great Western Trail: Cesta na západ

xxxxxxxxxo hodnoceno 190x (Seznam vlastníků)

Great Western Trail: Cesta na západ - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 150 min
Herní svět: Divoký západ
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Alexander Pfister
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Great Western Trail Epic Trilogy

Eggertspiele vyda novu trilogiu GWT. V roku 2021 bude druha edicia, s prerobenym artworkom. Neskor vyjde aj rozsirenie Rails to the North aby korespondovalo s druhou ediciou. Artwork je velmi pekny aspon na krabici. V roku 2022 vyjde GWT Argentina a v roku 2023 bude Novy Zeland. Tak som zvedavy co to bude. Snad to bude jazykovo nezavysle a prelozime si len pravidla. GWT patri k mojim top hram a na toto sa velmi tesim co z toho bude :).

https://www.facebook.com/eggertspiele/photos/a.10151224505202249/10159308728622249/?type=3&theater
19.2.2021 04:09:07 | Upraveno autorem (porovnej)

2. edícia
Ja pevne verím že s novým artom sa dočkáme aj nejakých korekcií. Z hlavy mi napadá: Cesta údolím indiánov - stavať tam budovy je vysoko neatraktívne, obzvlášť ak sa nad údolím nachádza kľúčová budova. A taktiež by som zmenil bonus za 4. a 6. Cowboya na zober hazard/ stan. Aby mal hráč na výber.
sú to malé zmeny no ak už robia druhú edíciu mohli by sa aj na toto zmerať.

Vlado "Kasi" z KE

19.2.2021 10:00:42

Perfektní
Já začal s deskovkami teprve nedávno, tuhle jsem měl v hledáčku už delší dobu a oni mi takhle oznámí vydání nové verze? Paráda!

19.2.2021 10:03:12

česky?

Bude hra znovu v češtině?

19.2.2021 13:16:04

černý vlk
Úprimne pochybujem, nevyšla expanzia a predaj základu sa vliekol aj keď je vypredaná.

Faarha: tak to je "niečo za niečo" , tá cesta cez indiánov. Buď vynechaš jednu neutrálnu budovu, ale zas si postavis budovu na políčko na ceste indiánov ale s dobrým dodatocnym bonusom (akciou). Nejako mi to neprekáža, a zmeniť bonusy už vôbec nechápem, nikdy som nemal pocit, že potrebujem na výber. Pre na to je dobre tak ako to je, chápem že človek chce väčší výber kvôli ukolom, ale tak to by tam potom mohlo už byť aj kup zadarmo takú a takú kravu a pod.

19.2.2021 14:52:05 | Upraveno autorem (porovnej)

cz?
necekam, ze by to vyslo cesky, pokud se toho neujme Tlama games, svym klasickym "CZ+ENG"


Oskar,
občas se objevuju v JOUOB.castu

19.2.2021 15:08:42

Oskar999
Tlama by so svojou terajšou kadenciou, naozaj mohla toto priniesť v cz. Aj v zhladom na jej EURO zameranie.

19.2.2021 15:49:04 | Upraveno autorem (porovnej)

Mám pocit, že Tlama svou kadenci od února jen navýšila (třeba takový Gaia Project jsem opravdu nečekal). Takže ve vydání druhé edice GWT plně doufám, ať už v plné lokalizaci, nebo skrze přiložení pravidel. 

Ostatně, Brass: Birmingham taky vyšel 2x v menším nákladu jen s pravidly a pokud to dobře chápu tak nadcházející reprint už bude i s českou krabicí.

28.8.2021 01:44:30

Počeštenie je záležitosť MINDOKU

15.11.2022 15:35:03 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Paladinové, Vikomti, Letopisy záp. kr. + rozšířka
Paladinové, Vikomti, Letopisy záp. kr. + rozšířka
Akt. cena: 2200 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas