Glory to Rome - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Starověk
Herní kategorie: karetní hra, strategická
Čeština: není
Vydavatelé: Cambridge Games Factory
Lookout Games
Autoři: Carl Chudyk
Rok vydání: 2005
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Prosby vyslyseny?

Vypada to, ze zprvu na zakazku (pres Kickstarter) vyjde nova edice, ktera bude mit sice abstraktnejsi, ale oku lahodici vzhled.

http://www.boardgamegeek.com/thread/681223/rome-demands-beauty-black-box-edition
2.8.2011 08:07:57

Longshanx
No tak otazka je, jestli je to vyslyseni proseb nebo pochopeni reality, ze se 90% hracu design vubec nelibi. Oni se musi pripravit na to, ze ta Uchronia fakt vyjde, coz by GtR pravdepodobne dost zabilo (v anglicke verzi, ostatni maji rozumnou grafiku...;)).

2.8.2011 08:20:01

Vyslyšení prosby
K vyslyšení prosby je ale taky třeba něco udělat. K realizaci projektu potřebují 21 000$, z čehož mají tvůrci momentálně necelých 14. Otázka tedy zní, měl by někdo o Haikovu verzi GtR (Black box edition) zájem? Pokud ano, mrkněte na odkaz níže. Nabízejí poštovné zdarma po celém světě (včetně ČR, znáte to z některých obchodů, posílají všude, ale nejblíže do Německa...). Můžu říct, že v téhle podobě bych o hře uvažoval. Nepřidal by se někdo? Na rozmyšlenou máte už jenom 19 dní. ;-)

http://www.kickstarter.com/projects/458341761/glory-to-rome-black-box-edition-rome-demands-beaut

2.8.2011 08:49:29 | Upraveno autorem (porovnej)

ad abstraktnější vzhled
No s tím designem je to asi z louže pod okap. Ten abstraktnější vzhled je tedy totálně nudný vzhled a líbí se mi asi tak stejně jak původní verze - tedy vůbec nelíbí.

2.8.2011 09:58:50

Asi do toho půjdu. Někdo další?
Mě se tohle celkem líbí. Vážně uvažuju, že bych do toho šel. Chcete se někde přidat? Pro jednoho 35 USD včetně poštovného, pro dva 65 USD..

2.8.2011 16:08:50

Jezura
Mě se tohle zpracování taky líbí, ještě o tom uvažuju. ;-)

2.8.2011 16:19:11

Objednáno
Tak jsem se tam upsal.

Thalesi, říkal jsem si, že na tom vlastně ve dvou téměř nic neušetříme, tak jsem to tam hodil jen sám za sebe.

3.8.2011 09:51:23

Jezura
No ja si pockam, az se umoudri a daji tomu konecne nejakou nesterilni grafiku, tahle se mi moc nelibi...:( Asi to skonci tim, ze si koupim Uchronii, i kdyz se mi nelibi cely ten spor ohleden autorskych prav a dle toho, co CGF psala na Geeku, by mym pravnickym pohledem pravo melo byt na jejich strane. Nicmene nedokazat dat hre v prvni stovce geeku normalni vzhled, to je skoro hrich...

3.8.2011 17:34:37

Vybíráme z Bazaru

Dobrodružné výpravy - Vinland, Oklahoma, Lhasa
Dobrodružné výpravy - Vinland, Oklahoma, Lhasa
Akt. cena: 600 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas