Glory to Rome - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Starověk
Herní kategorie: karetní hra, strategická
Čeština: není
Vydavatelé: Cambridge Games Factory
Lookout Games
Autoři: Carl Chudyk
Rok vydání: 2005
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

dotaz na pravidla

Mame trochu zmatek. Vudce premysli. Podle pravidel bych rekl,ze si vudce dolize do peti,nebo jednu kartu, a kolo konci. Predam kartu leadra a pokracujem. V popisu hry je ale,ze si i ostatni hraci karty lizou
13.7.2013 07:01:34

petrin
Máš pravdu, ani jsem to nezaznamenala. Pokud lídr přemýšlí, jen předá lídra dál a nic se nenásleduje. V tom tahu hraje tedy opravdu jen lídr a pak předává aktivitu dalšímu hráči, který se rozhoduje, zda bude vést, či přemýšlet.

13.7.2013 08:42:12

ikri
Díky

14.7.2013 22:38:34

hra ve dvou...
Pro dva hráče je jen úprava počtu základů staveb ve městě, tedy jen dva, a zbytek stavba za městem,nebo jsem něco přehlédl. Nějaké omezení počtu karet,typů nebo tak nějak? Po určité, docela krátké době, má každý většinou plnou klientelu, a je to strašný frčák.

14.7.2013 22:52:14


hra ve dvou...
Pro dva hráče je jen úprava počtu základů staveb ve městě, tedy jen dva, a zbytek stavba za městem,nebo jsem něco přehlédl. Nějaké omezení počtu karet,typů nebo tak nějak? Po určité, docela krátké době, má každý většinou plnou klientelu, a je to strašný frčák.

15.7.2013 14:49:57

pro dva
Co znamená "plnou klientelu"?
Žádná omezení pro dva hráče hra nemá (počet stavenišť není vlastně omezení, počet je jen určen počtem hráčů).

16.7.2013 23:03:32

ikri
levá strana. pomocníci od patrona. Prostě máš akcí tři pr..... . :o)

17.7.2013 14:31:26

ikri

17.7.2013 15:26:13 | Upraveno autorem (porovnej)

petrin
Vím, co je klientela :), jen mi nebylo jasné, v čem to překáží... Tak to nevadí ne? My teda hrajem spíš ve třech, takže patronů je tak nějak méně a hlavně mně frustruje ten nedostatek karet v poolu/zásobě. To pak můžu mít akcí kolik chci a nehnu se. Ve dvou jsem to vlastně ještě nehrála, třeba to pak není tak kritické. Zkuste ve víc lidech. Třeba s námi někdy :)

17.7.2013 17:26:51

Vybíráme z Bazaru

Pilíře země DE
Pilíře země DE
Akt. cena: 350 Kč
Končí za: 6 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas