Gloomhaven: Buttons & Bugs

xxxxxxxxxx hodnoceno 1x (Seznam vlastníků)

Gloomhaven: Buttons & Bugs - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 1
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, vývoj postavy, strategická, RPG
Čeština: není
Vydavatelé: Cephalofair Games
Autoři: Joe Klipfel
Nikki Valens
Rok vydání: 2024
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Crowdfunding – plnění

Ahoj, budu rád, když sem dáte vědět, komu už hra dorazila.

Podle 6 dnů starého postu na BackerKitu se prý kontejner s dodávkou do Evropy zdržel a měl (by) dorazit během tohoto týdne. Takže by to SNAD mohli brzy začít i rozvážet. Pro UK tam psali datum 15. 4. a v USA už to plnění 1. a 2. vlny (čili nejen Buttons and Bugs) je prý na 90 %…

_____________________________________________
· šéfredaktor aktualit, schvalování a správa videí
· mám deskoherní IG kanál www.instagram.com/solo_boardgaming

11.4.2024 15:55:36 | Upraveno autorem (porovnej)

Kdy jste prosím platili dopravu? Nevybavuji si, že by mi přišla výzva. Asi mi něco uteklo. Mám pledge z kampaně a nic dalšího jsem v emailu nenašel. 

11.4.2024 19:13:48

No pledge se zaplatil hned po kampani v červenci a doprava se clem v září. A uzavřelo se mi to v listopadu, jakože adresa k doručení. 

Jak je tam těch 5 kroků, tak u 4 mám fajfku a chybí poslední…

_____________________________________________
· šéfredaktor aktualit, schvalování a správa videí
· mám deskoherní IG kanál www.instagram.com/solo_boardgaming

11.4.2024 19:27:17 | Upraveno autorem (porovnej)

Taky jsem platil v září, hra ještě nedorazila.

small man Tonda

11.4.2024 19:43:01

Díky za info. Mám něco špatně. Na Backerkitu mám jen pledge a žádné další informace nevidím. 

11.4.2024 19:57:39

Adresa se dávala v sekci survey (dotazník). Poslední změnu, co jsem tam provedl, mám psanou 2.11.2023…

_____________________________________________
· šéfredaktor aktualit, schvalování a správa videí
· mám deskoherní IG kanál www.instagram.com/solo_boardgaming

11.4.2024 20:03:21

Tak ten dotazník mi unikl. Takže asi nic nedostanu, když jsem to nepotvrdil v pledge manageru.

11.4.2024 20:29:39

Obávám se, že asi ne… ale mrkni na jejich web, možná to nějak půjde, já se v crowdfundingu vůbec nevyznám, třeba by poradil @speett, který se na crowdfunding zaměřuje…

_____________________________________________
· šéfredaktor aktualit, schvalování a správa videí
· mám deskoherní IG kanál www.instagram.com/solo_boardgaming

11.4.2024 21:54:08 | Upraveno autorem (porovnej)

Přes speeta byl group pledge. Takže čekám, až mu to dorazí a odešle dál :) ale asi je ten nejpovolanější aby ti odpověděl 

11.4.2024 23:15:22

@Vetinari Inu, pokud jsi prošvihl Pledge Manager, tak je to problém. Pokud máš zaplacenou hru jako takovou, tak je zde možnost zkusit zažádat o vrácení alespoň části peněz. Možná by se dalo zkusit jim napsat, jestli nemají nějakou kopii navíc, ale to spíš nefunguje. Můžu zkusit pomoct více, ale pojďme to řešit přes mail/sz/FB, ať to tu zbytečně nezaspamujeme ;-)

Upřímně komunikace s vydavatelem za mě nic moc. Řešil jsem s nimi právě ten skupinový pledge a nebyli vůbec ochotni. Nakonec jsem to bral přes další mail a přes late pledge.

 

--------------------------------------------------
Lazy - Cat - BG
No Game - No Life

12.4.2024 10:23:45

@speett Jo, na komunikaci nadává spousta lidí. Včera jsem četl zrovna hodně opalcovaný komentář, že by od firmy, co v kampani získá 5 mega dolarů, čekal jiný přístup k dotazům od hráčů…

Jinak taky ti asi nic nepřišlo, ne? Já tam zatím nemám info, kdy mi to má případně dorazit…

_____________________________________________
· šéfredaktor aktualit, schvalování a správa videí
· mám deskoherní IG kanál www.instagram.com/solo_boardgaming

12.4.2024 10:35:00 | Upraveno autorem (porovnej)

Tak to jsme na tom všichni stejně. Čekáme čekáme.

12.4.2024 10:52:28

Jediné info co je, tak skrze oficiální updates. Jsem ještě zvědavý, jestli oba moje pledge (jeden standardní a druhý late) přijdou stejně. Jinak by bylo nepříjemné rozhodovat, komu pošlu hru teď a kdo si bude muset počkat na druhý balík :-(

--------------------------------------------------
Lazy - Cat - BG
No Game - No Life

12.4.2024 13:27:12

Momentálně mám tu částku za pledge jako kredit a můžu ji použit na addony, které jsou k těm pozdějším vlnám z Gloomhaven Grand fesivalu, tam je asi ještě aktivní manager (vesměs pouze doplňky ke hrám). Je tam emailový kontakt na přímo na Cephalofair, ale komunikace s nimi není moc dobře hodnocena, tak jsem zvědavý co mi napíšou a kdy. Nejvíc mě překvapilo, že jsem nenašel ani teď zpětně žádnou informaci v emailové schránce, poslední mám potvrzení z kampaně. Pokud to spadlo do složky hromadné pošty, tak tam jsem to mohl přehlédnout. Navíc tam zůstávají zprávy jen tři měsíce, tak už to teď nezjistím.

12.4.2024 14:13:41

Vybíráme z Bazaru

Zvířátka pana Holmese
Zvířátka pana Holmese
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 12 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas