Gloomhaven - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Isaac Childres
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Nový gloomhaven

Cephalofair dnes oznámily nové vydání gloomhaven secon edition, mělo by to být přepracovaná verze základní hry .Mělo by být k dispozici spoustu nového herního obsahu.Přepracovani hrdinové, předměty,příběh, události nové miniatury.

Nevím co bych dělal kdyby to vyšlo český,musel bych to koupit.

1.6.2023 20:52:43

Dnes z Albi ohledně lokalizace GH2 revised edition :

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Podle informací od kolegy se zatím vše zvažuje a nic není rozhodnuto. Děkujeme. S pozdravem, Verča Albi.

 

19.7.2023 13:29:33

Já psal e-mail Albi ohledně Gloomhaven RPG setu, jak je na backerkitu. A odpověď od herního oddělení je tato: “S námi zatím nikdo o lokalizaci Gloomhaven RPG nejednal, a je to trochu mimo naše portfolio, takže o tom momentálně neuvažujeme.”

Kdyby někoho zajímalo :-).

14.8.2023 08:27:02

Sice už to všichni, kdož se zajímáte o druhou edici určitě víte, nicméně pokud by si kdokoliv chtěl znovu připomenout, jak vypadají přepracované karty hrdinů, je tu takový sumář:    

Gloomhaven Second Edition Class Previews/Spoilers Roundup : Gloomhaven (reddit.com)

30.11.2023 22:29:34

Je nějaké nové info ohledně českého vydání druhé edice?

18.4.2024 11:16:08

A treba nám ho? :D podľa mňa old school GH je viac než super

18.4.2024 12:29:32

Za mě druhá edice rozhodně ano! 

Je tam spousta přepracovaného a současně vylepšeného obsahu, takže to může působit skoro jako nová hra. 

Jsou tam hezké figurky a hlavně, mohla by k tomu být kampaňová kniha s předtisknutými scénáři (jako je tomu v Gloomhaven: Lví chřtán), což by výrazně usnadnilo setup.  

 

18.4.2024 12:51:58

Vybíráme z Bazaru

Zahradníci
Zahradníci
Akt. cena: 800 Kč
Končí za: 6 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas