Gloomhaven - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Isaac Childres
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Chybný obsah v obálke "A"

Chcem sa opýtať, či sa nájde dobrá duša, ktorá už má otvorenú obálku “A” a naskenovala by mi obsah. Totižto pri otvorení obálky ma čakalo nemilé prekvapenie a to zlá kartička. Neviem, či malo viac ľudí s týmto problém. Asi chybný vytisk. Vopred ďakujem.

30.7.2023 15:26:56

Nevím, co přesně myslíš výrazem “zlá kartička” → rozmazaný tisk? 

Ale věz, že šifra/abeceda použitá v obálce A je úplně jiná než šifra/abeceda použitá v GH scénářích a související s obálkou X. 

Kartičku k rozšifrování run/textů související s obálkou X budeš mít přiloženou ke hře - já ji tedy v anglické verzi hry měl.

Návod na (jednoduché) dekódování šifry z obálky A získáš ve hře Frosthaven, třebaže na Inetu jsem našel článek o tom, že ji jeden šikula rozlouskl (téměř celou) porovnáním vícera jejích jazykových verzí s pomocí hrubé síly a výpočetní techniky (ještě před vydáním FH).

 

 

 

 

31.7.2023 08:12:27

Myslel som tým, že v obálke sa nachádzala tá istá kartička ako v obálke “B", čiže tú mám duplicitne a kartičku z obálky"A" nemám vôbec. 

31.7.2023 11:31:06

Pokud jsi měl v obálce A i B stejný obsah, tak je to požadavek na reklamaci u vydavatele (Albi ??). 

Když mi pošleš SZ, domluvíme se a můžu ti poslat fotku kartičky z obálky A z anglické nebo německé verze GH. Tyto bys ale určitě našel i na Internetu. 

Pokud potřebuješ fotku té kartičky z české verze GH, tak ti musí vyhovět někdo z místních majitelů CS verze GH, já mám jen EN verzi.

Ale jak už jsem psal, není to nic urgentního, protože tu šifru vyřešíš a využiješ stejně až ve Frosthavenu.

 

 

 

 

31.7.2023 16:23:34

Vybíráme z Bazaru

BioShock Infinite: The Siege of Columbia
BioShock Infinite: The Siege of Columbia
Akt. cena: 999 Kč
Končí za: 9 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas