Ghost Stories: White Moon

xxxxxxxxxo hodnoceno 26x (Seznam vlastníků)

Ghost Stories: White Moon - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Ghost Stories
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: není
Vydavatelé: Asmodée Editions
Repos Production
Autoři: Antoine Bauza
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Vesničani

Mohl by mi někdo prosím ve zkratce říci, jaký je postup pří záchraně vesničanů před začátkem hry jednoho hráče. Trochu nechápu důvod jejich záchrany. Hlavně mě zajímá kám se tito zachránění vesničani dávají. Vrací se na hromádky ve vesnici nebo na desku zachráněných.
29.6.2011 16:48:54

červený taoista - Dance of Peaks
Ještě jeden dotaz ohledně pohybu červeného taoisty se schopnosti Dance of Peaks.
1)Je možné vyzvednout vesničana na vedlejším dílku vesnice a přenést ho na další dílek vesnice nebo je možné ho pouze přivest na dílek ze kterého taoista začínal?
2) Je možné vzít vesničana na vedlejší dílek vesnice tam ho zanechat a pokračovat na další dílek bez něho?

29.6.2011 16:56:05 | Upraveno autorem (porovnej)

Vesničané
Před začátkem hry jednoho hráče:
Zamícháš všechny vesničany a rozdělíš je náhodně po třech na všechna pole kromě toho s Portálem (ať už leží kdekoliv).
Poté zvolíš 3 vesničany a zachráníš je (nemohou být ze stejné rodiny) - položíš na tabulku Úkrytu/Shelter.
V případě, že zachráníš vesničana z rodiny o jednom členovi, dostáváš ihned odměnu.

Proč je zachraňuješ?
1. Dostaneš odměnu za zachránění rodiny.
2. Do hry přibývá "Losing condition" právě zkrze tabulku Hřbitova.

29.6.2011 17:01:56

červeňák
ad. 1 - Ano, jediné co musí být dodrženo je limit 3 vesničanů na poli vesnice. (to co tě zmátlo je vysvětlivka američanů... ale ti zmatou kdekoho ;))

ad. 2 - Ano

30.6.2011 07:13:05

Nehrála jsem to,
studuju pravidla a nerozumím následujícímu:

• Síla „Tanec nad vrcholy“ červeného mnicha může být použita
k posunu jediného vesničana o dvě destičky nebo k pohybu tam
a zpět, aby přivedl vesničana na počáteční destičku.


k posunu o dvě destičky znamená "až o dvě" nebo "právě o dvě" ?
a pohyb tam a zpět prakticky znamená co?

28.11.2011 20:29:37

to ta"jemná"
Předpokládám, že to je vlastnost červeného pro pohyb o dvě pole. Takže se sám taoista pohle o dvě pole a vezme sebou tím pohybem i vesničana o dvě pole. Nebo vesničana nevezme, ujde jedno pole, pak nějakého vezme odtamtud a ujde druhé pole s ním.
Je to pohyb samozřejmě až o dvě, ale na pohyb o 1 nepotřebuje mít tu vlastnost, protože pohyb o 1 je standardní.
Tam a zpět znamená to, že se přesune o jednu destičku (např. z destičky s portálem) a pak se s jedním vesničanem z té vedlejší destičky přesune zpět (tedy třeba zpátky na portál, aby ho odvedl pryč).

28.11.2011 21:18:55

Kadaver
díky

29.11.2011 09:00:26

Vybíráme z Bazaru

Peníze do hry Saint Petersburg.
Peníze do hry Saint Petersburg.
Akt. cena: 100 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas