Game of Thrones: The Board Game (Second Edition) - A Feast for Crows, A

xxxxxxxxxo hodnoceno 19x (Seznam vlastníků)

Game of Thrones: The Board Game (Second Edition) - A Feast for Crows, A  - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Hra o Trůny: Desková hra (druhá edice)
Počet hráčů: 4 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: strategická, válečná
Čeština: není
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 2013
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

pravidla

zatim jsem ty pravidla moc nestudoval, ale dokaze tady nekdo strucne vysvetlit o co v tyhle expanzi jde a jak se pocitaji ty cilovy karty?
12.7.2013 12:32:24

Zcela stručně: Místo hradů se hraje na body z karet úkolů; na začátku dostane každý hráč 5 karet úkolů, 3 z nich si ponechá. K tomu má každý hráč jednu speciální kartu úkolu, kterou na konci každého kola může zaskórovat za jeden vítězný bod (pokud splňuje podmínku). Po speciální kartě může ještě každý na konci každého kola zahrát jednu kartu normálního úkolu, položit ji před sebe a získat za ni vítězné body. Pokud má někdo po vyhodnocení karet úkolů méně než tři karty úkolů, dobere si do 3.
Úkoly jsou různě složité a nabízejí odlišný počet vítězných bodů jak mezi sebou, tak mezi tím, jaký rod je zahraje.
A ještě jedna velká změna (krom novýho balíčku karet Západozemí) je v tom, že na konci každýho kola se přepočítavá Supply.

12.7.2013 14:24:55

preklad
Tak preklad mam hotovej a nahranej, tak se tady brzo objevi. Pokud bude nekdo chtit preklad pouzit do grafiky, tak mu rad pomuzu.

13.7.2013 14:54:56

a vlk biely mocný tam stál .
potešilo by nás keby tu boli obrázky kartičiek s preloženým textom..ako to bolo u tanec s drakmi ... len to da asi mega vela robotky ..(ja som rad že si stahnem pesničku nie to ešte niečo taketo robit :D ) ale neskutočne sa teším na to ...ale keby vyšlo nejaké rozsiahlejšie rozšírenie nova mapa atd :) (asi čakaju na serial ) hoci 2 edicia ..už je davno popedu niekde už :)..

15.7.2013 22:25:49

překlad
Not found...0MB. Asi nějaká chybka při nahrávání. Mohl bys to agente nějak ošefovat? Napsat Caulymu nebo to nahrát znovu. Díky ;)

ps: za překlad samozřejmě taky díky. Využiju ho při hraní s neangličtináři :)

EDIT: Aha, všiml jsem si až teď že už to řešíš. Zkus napsat Caulymu, třeba bude vědět kde je problém.

16.7.2013 14:52:19 | Upraveno autorem (porovnej)

re:
Nez jsem stacil neco vyresit, tak uz to jde:) No prelozil jsem to, co to slo. S nekterymi terminy jsem mel co delat, tak kdyby nekdo vymyslel lepsi a vhodnejsi, tak budu rad.

16.7.2013 17:36:15

chyba
V preložených kartách ,,su preložených len 7 nových kariet zapadozemí ..ale ma ich byť 10 :) podla popisu ..

21.7.2013 01:14:14

stark
to bude tím, že jsou 3 z těch 10 ve dvou kopiích...

21.7.2013 09:24:20 | Upraveno autorem (porovnej)

kopie
a ktore 3 su to ? ..sme to cez víkend hrali ..sranda celkom jednoduche .a príjemná zmena ... par nezrovnalostí mame ešte ale tie budeme riešit pri dalšej hre ..

22.7.2013 16:51:48

žetony sídel
Chtěl jsem se zeptat, když hraju za Arryna, tak moje sídlo má obranu 6, chápu to správně. Děkuji za odpověď.

22.1.2014 12:32:44

dakeyros
ano

23.1.2014 23:03:02

Vybíráme z Bazaru

Shadows in Kyoto
Shadows in Kyoto
Akt. cena: 115 Kč
Končí za: 21 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas