nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Game of Thrones: The Board Game (Second Edition) - A Feast for Crows, A

Rozšíření pro hru: Hra o Trůny: Desková hra (druhá edice)
Počet hráčů: 4 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: strategická, válečná
Čeština: není
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 2013
Sdílej: Facebook

Popis hry

Upravit

Hostina pro vrány je druhým čistě karetním rozšířením vycházející ze stejnojmeného čtvrtého dílu ságy Píseň ledu a ohně. Narozdíl od prvního rozšíření Tanec s draky přináší do hry variantu pro 4 hráče, hratelný rod Arrynů a nový herní mechanizmus získávání vítězných bodů.

Hra je určena pouze pro hru 4 hráčů zastupujících rod Lannisterů, rod Starků, rod Baratheonů a rod Arrynů, který během hry využívá komponenty rodu Tyrellů. Zároveň došlo ke změně získávání vítězných bodů, které jsou nyní nezávislé na počtu obsazených hradů a pevností, ale dají se získat pomocí splnění podmínek na kartách úkolů. Ve hře je obsaženo 28 karet úkolů a 4 speciální karty úkolů pro každý z rodů. Zároveň přibyl nový balíček karet Západozemí, který nahrazuje první ze tří balíčku karet Západozemí z původní hry.

Hra o trůny je nyní s tímto rozšířením plně hratelná i menším počtu hráčů, navíc nabízí zcela nový zážitek hraní díky přepracovanému systému vítězných bodů. Každý z rodů má odlišné způsoby jak získávat body ze svých speciálních karet úkolů a hra samotná už není jen o dobývání hradů a pevností. Pro každého fanouška hry naprostá nutnost a pro ty, kteří si původní hru příliš neoblíbili, šance zkusit ji znovu a trochu jinak.

Autor: IusedToBeMoony

Vybíráme z aukcí

Knockdown Board Game Basic Pledge (KS)
Knockdown Board Game Basic Pledge (KS)
Akt. cena: 990 Kč
Končí za: 13 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>