Game of Thrones: The Board Game (Second Edition) - A Dance with Dragons, A

xxxxxxxxxo hodnoceno 15x (Seznam vlastníků)

Game of Thrones: The Board Game (Second Edition) - A Dance with Dragons, A  - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Hra o Trůny: Desková hra (druhá edice)
Počet hráčů: 3 - 6
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: strategická, válečná
Čeština: není
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Autoři: Christian T. Petersen
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

preklad karet

Pustil jsem se do prekladu karet a chci se zeptat, jestli mam spravne prelozenou kartu Stannis Baratheon. Nejak nechapu, proc bych mel odstranovat svoje zetony podpory, kdyz nejsem podporovan. Jak to chapete vy?

If you are not being supported in this combat, remove all Support orders (including your own) adjacent to the embattled area, canceling any supporting strength they may have been providing.

Jestliže nejsi podporován v tomto boji, odstraň všechny žetony podpory (včetně vlastních) v blízkosti obléhané oblasti, zruš jakoukoliv podporující sílu, která může být poskytována.
20.10.2012 16:09:23

to agent
Domluv se prosím s kubisem, včera jsem mu posílal scan karet s tím že udělá překlad karet v grafice, tak ať na tom neděláte dva....

20.10.2012 16:15:01

Podpora
1)To je podle mě ten fígl, ty se nepodporuješ, ale přesto je odstraníš. A vyděláš na tom :-).
2) Podporovat tvoji armádu může i jiný hráč nebo naopak jiný hráč může podporovat tvého soka, takže ty to tam vyčistíš. To je dobrá karta :-)

P.S. Teď mě napadá: Lze efekt této karty aplikovat, pokud tvoji armádu podporuje nějaký jiný hráč? Asi ne, že? Protože pak padá ta premisa If you are not supported...

20.10.2012 16:51:26 | Upraveno autorem (porovnej)

to sasa
ja uz to dneska vsechno prelozil, tak mu to muzu poslat a on to muze jeste poupravit, jestli to jeste pujde.

20.10.2012 18:57:07

to shiffty
presne tak. karta neplati kdyz jsi podporovan. ale nevim, jestli k tomu musis byt podporovan sam sebou, nebo te nekdo bude podporovat. a pokud teda nejsem podporovan, tak muzu odstranovat podpory, co jsou okolo, ale proc vcetne vlastni, kdyz prece karta plati pokud nejsem podporovan. nejak si to protireci.

20.10.2012 19:01:31

agent
protože v prilehlé oblasti můžeš mít podporu, kterou se rozhodneš nevyužít. Např. bys podporou získal +2, ale soupeř +5, pak se Ti vyplatí nepovolat posily a zahrát tuto kartu ;-)

20.10.2012 22:53:00

Karta Mance
Zdravim. Mel bych dotaz k Mancemu. "Your final combat strenght" je myšlena síla této karty nebo finální síla včetně karet osudu a síly armady? Stejne tak u Margery Tyrel: "Your opponent´s final combat strenght" je myšlena síla karty nebo komplet?

22.11.2012 16:05:14

Je myšlena síla
kompletní stejně jako u Margeary

22.11.2012 16:57:34

Pepsson
Final Combat Strength:
Initial Combat Strength (síla jednotek+modifikace pomocí žetonů)
Combat Strength + text abilities of the House Cards (síla karet)
Valyrian Steel Blade’s +1 (meč)

EDIT: Karty osudu (tedy jestli myslíš malé Tides of Battle karty jako variantu) se otáčejí po vybrání House karty a před použitím meče, takže do toho součtu patří pravděpodobně taky

22.11.2012 16:59:35 | Upraveno autorem (porovnej)

Takže
se otočí ToB karta ale nepočítají se hodnoty ale jen symbol. My ty souboje hrajeme uz jenom s tema kartama

23.11.2012 10:42:49

Pepsson
počítá se všechno. Možná jsem tě zmátl tím "otáčejí po vybrání House karty a před použitím meče". Tím mečem myslím Valyrian Steel Blade ne symbol meče na kartách.

EDIT: Prostě a jednoduše...co se týče těch dvou karet (Mance a Margeary). Tak nepočítáš sílu jako obvykle, ale síla hráče je určena číslem, které se rovná pozici divokých respektive číslu 2 v případě Margeary.

EDIT2: jo už mi to docvaklo. Asi bych souhlasil , že se u ToB v těchto případěch budou brát symboly (hodnota ne)

23.11.2012 11:02:39 | Upraveno autorem (porovnej)

Překlad
Pokud budete mít zájem, dnes jsem nahrával překlad na Zatrolenky.

27.3.2013 12:25:59

re
Mas palec nahoru, tak nejak jsem to prelozil pred pul rokem, tak jsem rad, ze to bylo spravne:)

28.3.2013 07:58:26

Vybíráme z Bazaru

Alhambra Roll&Write
Alhambra Roll&Write
Akt. cena: 200 Kč
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas