Game of Thrones LCG, A

xxxxxxxxoo hodnoceno 50x (Seznam vlastníků)

Game of Thrones LCG, A  - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: není
Vydavatelé: Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Autoři: Eric M. Lang
Christian T. Petersen
Rok vydání: 2008
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

karty

jsou nekde k nalezeni a nahlednuti karty?? cele karty, tj. obrazek + text (jako napr. invasion je na deckbox.org)
19.8.2010 23:38:12

nové FAQ
opravy na některých kartách doplněný restricted list o další Martellskou kartu :-)
http://www.fantasyflightgames.com/edge_news.asp?eidn=2673

23.9.2011 06:30:29

jen tak dal
ze chvilku pujde hrat jen s jednou karto ve trech kopiich (e;

23.9.2011 08:43:08

ndru
to ani ne, ale vysvětlili tam dobře proč to udělali a komunita už ví jaké zlo ty komba předváděly. Možná se zamyslet nad větším testováním karet, pokud něco takového funguje.

23.9.2011 08:58:45

to Lumirius
s narustajicim cardpoolem se to blizi k nemoznosti. hracska obec je holt nejlepsi tester. vic hlav vic vymysli

na druhou stranu je to porad stejne. v popularite po urcitou dobu vedou urcite baliky a vyhraje ten kdo se statisticky lepe pripravi. tj. postavi si balik, ktery ustoji popularni baliky. na vylozene killer, ale i s tim se nejake ty sampionaty uz vyhralo

23.9.2011 09:03:09

ad comba
jsem nekde videl clanek, ze agotu by prave comba prospely. jsou dobrou motivaci vymyslet nove veci

23.9.2011 09:05:19

comba jsou fajn
ale nesmí to být nějaké nekonečné komba nebo ty které prostě udělají kličku v pravidlech, protože to prostě designerovi nedošlo a nakonec jeho dobrý úmysl a téma je "znásilňováno" na jiných kartách než bylo myšleno, viz. Maester Robert Baratheon.

23.9.2011 10:58:10

to Lumirius
sto eto Maester Robert Baratheon? nikde jsem nic klodneho nenasel

23.9.2011 11:02:04

jinak
to me zas vraci k otazce: proc hrajeme? pokud budu hrat neustale nejake supr cupr ultimatni infinite kombo, jak dlouho mne vlastne hrani bude bavit? a cim plossi je reprezentace decku, tim vetsi sanci maji specialni killer baliky... jenze tohle neni o hrani. stavet beat the combo balik naplnuje. stavet nove baliky naplnuje jeste vic. hrat porad nejakou jistotu omrzi

23.9.2011 11:04:41

ndru
http://www.cardgamedb.com/index.php/GoTCards.html/_/kings-landing/the-tower-of-the-hand/robert-baratheon-ttoth

plus

http://www.cardgamedb.com/index.php/GoTCards.html/_/secrets-of-oldtown/gates-of-the-citadel/apprentice-collar-gotc

a zbytek chain attachmenty z cyklu Secrets of Old Town

23.9.2011 11:57:18

to Lumirius
takze se to nejdrive potrebuje zbavit vsech karet ze stinu

23.9.2011 12:00:35

Proč hraju?
protože mě baví stavět tématické balíky. Nejvíce asi stavím kolem traitu. Josu tam sice moc okaté strategie a kombinace, ale mi se líbí jako celek. Nestavím kombinační balíky, které využívají ty nejlepší karty a odzkoušené komba třeba ze zahraničí. Asi proto nevyhrávám :-)

23.9.2011 12:05:35

ndru
Tojo ale to jde relativně lehce, je to fakt mazec a hnus je to samozřejmě postavené s dalšíma kartama nemá to cenu vypisovat, ale většina těchhle balíků se dostala na špici různých regionalu v poslední době.

http://www.fantasyflightgames.com/edge_news.asp?eidn=2592

23.9.2011 12:14:42 | Upraveno autorem (porovnej)

to Lumirius
a to je prave to, o cem pisu. nic se netvori, leda tak variace na supr cupr kombo a zariznout prasatko. jeden MtG sampionat vyhral typek s balikem, ktery by normalne neobstal, ale jelikoz bylo hracske prostredi pokriveno jednim jedinym kombem a on mel killer proti tomu kombu, tak mel pohodu. vyhral na statistiku ne na karty. report z Wh:I 2010 ukazuje neco podobneho. stacilo se pojistit proti jednomu druhu baliku (resp. hlidat si jedno kombo) a hura je vyhrano.
je to jen blbost pripadne vychcanost hracu, ze kopiruji cizi veci. obzvlaste je to des, kdyz cardpool umoznuje spoustu veci, ale vetsina hraje jen tu jednu zarucenou kombinaci.
variaci na aggro, choke, mill, discard.... bude hafo. variaci na mistra baratheona je jen par

23.9.2011 15:37:14

Ondru
Souhlas, ale zase na druhou stranu i tenhle Robert ti dává další možnost stavby balíku (byť trochu víc nevyváženou). Karet je už hodně, netočí se cykly a asi to není snadné uhlídat. Mě třeba štvou karty, které jsou OP hned na první pohled, třeba Prince's plan

23.9.2011 15:58:44

to Atteddag
o tom zadna. to je to, co se mi na tom libi. to, co se mi nelibi, je, ze zrejme spousta hracu vypne mozek a jede slepe na vyhru. chapu, kdyz si chcu neco vyzkouset, ale hrat balik, protoze je vetsi sance vyhrat, mi prijde trefene. teda v MtG za tim alespon stoji nejaky ten peniz

23.9.2011 17:24:50

Ondru
Jo, Souhlasím. Když jsme uMagicu... měl jsem vždycky pocit, že se u Magicu balíček hraje prakticky sám, že o ničem nemusíš přemýšlet. V tom je AGOT mnohem lepší

23.9.2011 21:01:09

Dotaz
Cau,
muze mi prosim nekdo vysvetlit tuhle kartu?

http://www.cardgamedb.com/index.php/GoTCards.html/_/core-set/grand-maester-pycelle-core

13.10.2011 15:24:41

Pycelle
Potom, co efekt soupeře odhalí jednu či více karet (prostě vezme zezhora z balíčku a ukáže), ty si můžeš vzít ze svého balíčku jednu kartu, ukázat ji a dát do ruky (maximálně 3x za fázi)

13.10.2011 16:38:20

Atterdag
Dik moc, nebyl sem si tim uplne jisty. Tim padem ta karta je vlastne pouzitelna pouze proti nekterym balikum. V mem pripade se vubec nevyplati, jestli vubec. To by musela byt fakt haluz. Snazim se udelat Lannistery a trochu tapu. :(

14.10.2011 08:34:18

Rozšíření pro Lannistery
Nevíte jestli se rozšíření pro Lannistery dá někde v čechách alespoň objednat? Nikde ho nevidím nejen skladem ale ani v nabídce.

18.10.2011 22:08:44

Sinuhet
Až to vyjde tak toho budou plné internetové obchody. Není proč plašit.

19.10.2011 06:35:46

Sinuhet
Ne, melo byt tento mesic vydane v USA, ale bylo to odlozeno. Nicmene riti se na nas revidovany cyklus King's Landingu.

19.10.2011 07:20:46

Lino22
Cely najednou nebo kazdy mesic jeden CP?

19.10.2011 07:46:34

Raven
celý najednou už vyšel dříve, tak nemusí dělat drahoty, tohle je jen reprint. A měl by vyjít první chapter nového cyklu.

19.10.2011 07:59:05

Agot start
No chcem teď se švárou agot lehce rozjet. V dřívějších diskuzích jste doporučovali pro začátek 2x core set (tím budou pro každého 2 slušně hratelný rody). Potom ty rody vylepšovat expanzema pro ně určený. Nebo pokud bysme chtěli raději víc rodů tak koupit obě rozšíření, co přidávají 2 rody - Martelly a Greyjoye.
Pravděpodobně začneme tak, že budeme mít 2xcore set, každý zvolíme 2 rody a pro ty budeme dál kupovat rozšíření. Asi radši jít víc do hloubky a více možností pro jednotlivé rody, než zvyšovat počet rodů.


Děláme to správně, nebo byste doporučovali jiný postup?

19.10.2011 08:38:16 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Nemesis doplňky
Nemesis doplňky
Akt. cena: 69 Kč
Končí za: 14 dnů

Offcanvas