Galaxy Trucker - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, budovatelská, dopravní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Albi
Albi Polska
Czech Games Edition
REXhry
Autoři: Vlaada Chvátil
Rok vydání: 2007
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

O galaktických náklaďácích

to Elenistar - já mám tuhle hru hrozně rád. Přijde mi to jako takové pohodové hraní, když člověk nechce vyloženě soupeřit (což se se ženou, s mojí, ani nevyplatí:-D)
Ale ve čtyřech už je to docela boj:-)
15.2.2009 22:02:31

sydo
dneska jsme poprvé zkoušeli i 1A a 2A, mě osobně se hlavně líbí flotila 2A, je to zajimavé. Rozšíření do GT je prostě fakt skvělé.

ad škodolibé smání: Ta škodolibost ke GT bezesporu patří :). Když letěl velký meteor zprava a moje jediné dělo natočené doprava ho sestřelilo, ale přítulkyni to naopak něco ustřelolo, tak jsem se škodolibě smál a chválil jsem se jaký jsem borec, že tam dávám ty děla i do stran, jenže pak přišel ten sabotér a karta se obrátila :). Ale pak i přítelkyni cosi trefilo do prostřed a taky jí upadla půlka lodi, takže byl výsledek nakonec hodně těsný. Prostě u GT člověk zažije tolik věcí, že bych tu mohl o tom kecat celé dny :)

11.7.2009 18:25:17

2A
tuhle loď nenávidím! Je totiž pravidlem, že v této fázi přijede Robopolicie a zpravidla pošle jednu loď někam... Stalo se nám to zatím pokaždé :D

11.7.2009 18:28:31

sydo
tu tam ještě nemáme :)

11.7.2009 18:31:52

Starhauler
Co mi to jen připomíná?
http://www.beeldenexpo.nl/starhauler/index.php

8.5.2011 19:29:33

Droll
Pekny :D

8.5.2011 20:13:48

:D
Tak jsem si to zkoušel. A nedoletěl. Je pravda, že jsem letěl s jednou kostičkou. Ale je to tedy nálož. Dneska se asi krade všechno.

8.5.2011 20:51:49

Vybíráme z Bazaru

Detective: City of Angels (ENG) ALL-IN Expansions
Detective: City of Angels (ENG) ALL-IN Expansions
Akt. cena: 4400 Kč
Končí za: 11 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas