Gaia Project: Galaxie Terra Mystica

xxxxxxxxxo hodnoceno 125x (Seznam vlastníků)

Gaia Project: Galaxie Terra Mystica - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
TLAMA games - logo
Autoři: Helge Ostertag
Jens Drögemüller
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Mobilní aplikace + řešení hry samotné

Na Google Play je už nějaké čas také digitální podoba GP. Za mě ideální pro sólisty a lidi, co chtějí zkoušet nové rasy a strategie. Stojí 270 Kč.

Online hraní je určitě lepší přes BGA (ale jde i zde, jen tam je málo lidí), ale v aplikaci je možnost hrát proti 1-3 botům o 4 různých obtížnostech (pokud už máte za sebou 10+ her, tak to chce aspoň Hard). Jsou tam i dodatečné nastavení jako v reálu (rotace sektorů posl. hráčem, menší mapa pro hru tří apod.).

Já tam teď během 3 dnů dal asi 7 partií (na stole dal za víc jak půl roku v sólu "jen" 12).

A kdybyste tam někdo byl a chtěl dát online (spíše tahový režim), dejte vědět, jsem tam jako Jonash87.

Odkaz na aplikaci v Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.digidiced.gxprelease&hl=cs&gl=US

- - -
píšu o (nejen) sólohraní deskovek: www.instagram.com/solo_boardgaming

22.8.2022 08:32:32 | Upraveno autorem (porovnej)

Jj, já si je právě dával záměrně navzdory tomu, že jsou hodnoceni jako nejslabší a i sám autor přiznal, že je oslabili moc. Fakt se toho musí sejít hrozně moc (ideálně finální cíle budovy / budovy ve federaci / sektory) a to samé v bodování kol (spíš stavění stanic a pak dolů, ne Gaia planety) a ještě být v nabídce i onen booster, co přidává 2 energie, jaks psal. Prostě toho je moc. Kdežto Itars nebo Ambas budou zářit vždy a v jakémkoliv počtu.

Ještě je teda dobrá možnost rotace sektorů posledním hráčem. Teď v tom turnaji (1. kolo 1v1) jsem záměrně dal červené a bílé planety úplně debilně po okraji, abych se Ivits a Itars vyhnul. Soupeř vzal Terrance, já jedu Xenos, tak snad to nebude úplná ostuda. :)

- - -
píšu o (nejen) sólohraní deskovek: www.instagram.com/solo_boardgaming

6.9.2022 21:29:49

Vybíráme z Bazaru

Dračí palác
Dračí palác
Akt. cena: 560 Kč
Končí za: 9 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas