Forceball - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: není
Vydavatelé: Gigantoskop
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 2006
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Opotřebení karet?

Ahoj, chtěl bych se zeptat, jak moc se karty kvůli hraní opotřebují. Zda má smysl pořizovat obaly. Karty to jsou pěkné a nechci aby vypadaly po třech hrách jako karty z Citadely.
25.5.2011 19:17:32

re
Karty jsou v docela solidní kvalitě, ale vzhledem k tomu, kolik jich je, není obalení úplně závratná investice ;-)

25.5.2011 20:12:44

rbx

Elnie
... a taky vzhledem k tomu, jakym zpusobem se ta hra hraje. Vzdyt je to jeden velky chaos a strkanice :-)

26.5.2011 00:48:55

DD

to RBX
Jak to myslis? Jaka strkanice ci chaos? Tam jeden vylozi kartu a druhej na ni bud reaguje nebo ne a dostane gol - ci se ubrani. Kazdopadne mi prijdou karty ze jsou celkem kvalitni.

26.5.2011 09:52:49

rbx

DD
no tak, ze kdo jako prvni doliza balik, tak ohlasi, ze konci. Nebo tak nejak jsme to s Falcem hrali. Proto me to prislo jako chaos, protoze slo i o rychlost.

26.5.2011 13:05:58

DD

to RBX
No nevim hrajete oba s jednim balikem, a az se dolize tak konci tretina a vyhodnoti se skore. Ale urcite nejde o to jestli jsi nebo nejsi rychlejsi v necem nez souper :o). Proste pokazde cekas na reakci soupere.

26.5.2011 13:27:07

rbx

dd
hrali jsme stejnou hru?:-) my to hrali live, oba zaroven...

sakra, spletl jsem si to s Fightballem, pardon :-(

26.5.2011 13:54:40 | Upraveno autorem (porovnej)

..
Eyron> coo? ..ved prve staznosti na hru tu boli havne koli tomu,ze su karty az moc tenke, ohybne az subtilne.. :))

Elnie> ja som obalil pred prvou hrou a nelutujem + sa lepsie miesaju.. (a pritom obyc. obaly, ziadne ffg hutne plasty) ..krom toho nemaju biely okraj..

RBX> :) asi ste fakt hrali nejaku inu hru.. chaos a strkanice? tu? ..cotijaviem;)

26.5.2011 14:05:32

Tak karty obaleny
ale ten počet 54 karet, díky nimž jsem bral 2 balíky obalů, to už radši neřeším. Sice v nich trošku plavou, ale to bude asi švédskou měřící soustavou, přece do nesjednotí :-)

30.5.2011 19:49:48

Vybíráme z Bazaru

Zombicide - druhá edice (CZ)
Zombicide - druhá edice (CZ)
Akt. cena: 1990 Kč
Končí za: 10 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas