Felix: Kočka v pytli

xxxxxxxooo hodnoceno 36x (Seznam vlastníků)

Felix: Kočka v pytli - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 5
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 20 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: 2F-Spiele
999 Games
ADC Blackfire Entertainment
Filosofia Editions
Rio Grande Games
Autoři: Friedemann Friese
Rok vydání: 2007
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy

O letošních Vánocích jsem měl tu možnost zahrát si pár her. Hru jsem neznal, předem jsem o ní nic nevěděl, takže jsem netušil, co čekat. Přišlo však velké, a příjemné překvapení! Po pár hrách začaly vykukovat skryté možnosti a taktiky ve hře. Trocha té pokerové nejistoty a riskování také nikdy neuškodí, a proto jsme se u hry velmi dobře bavili. Na to, abych mohl napsat nějaké komplexnější hodnocení jsem však neodehrál dostatek partií. Jaké jsou vaše zkušenosti s hrou?
29.12.2010 18:58:03

Dojmy
No, já jsem byl z Felixe spíš trošku zklamaný. Bral jsem to jako hru pro menší děti, což ale rozhodně není. Obyčejné (myšleno děti nehráčů) děti ve věku cca 6-10 let nebyly schopné pochopit princip dražby a celkově hru.

Pro dospělé je to taková jednoduchá odreagovávačka, trošku blafování, trošku odhadování soupeře...

29.12.2010 19:14:21

Věk hráčů
Ano, taky to byl náš postřeh, že dítě v osmi letech (hra je myslím od osmi let) nemůže principy sázení a blafování pochopit. Bohužel název i zpracování hry jakoby cílí spíše na děti, což byl případ i v naší rodině. Pro ty však hra moc není.

29.12.2010 19:41:52

Vybíráme z Bazaru

Shifting Stones v aj
Shifting Stones v aj
Akt. cena: 2 Kč
Končí za: 13 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas