Fauna - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: desková hra, vzdělávací
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Friedemann Friese
Rok vydání: 2008
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy?

Docela mě to zaujalo? Jaké to je? Dá se to k něčemu přirovnat?
14.4.2010 15:58:01

zkušenosti
Hrála jsem to jednou - 4 dospělí, 2 děti /8 a 10 let/. Ač přírodopisný antitalent, dobře jsem se bavila.

Nevím, k čemu bych to přirovnala. Jediné, čeho se bojím, abych se to časem nenaučila zpaměti.

Například už nikdy nezapomenu, že to, čím nás Tesco zásobuje před vánocemi jsou délkově a rozměrově velmi velmi substandardní kusy kaprů.

14.4.2010 16:28:56

Eyron
Mno vzhledem k tomu, ze jsme to hrali spolu, si v podstate muzes odpovedet sam, ale me se to libilo, je to hezka hra a clovek se pri ni i docela pobavi a i podivi;) A to jsme hrali lehci variantu;)
Urcujete v ni oblast, kde se zvire vykytuje, jeho vahu, vysku a delku ocasu a sbirate body. Co je trochu blbe je, ze nektera zvrata jsou v cestine dana primo lokaci v druhovem jmenu, treba "lumik norsky". Pak ma evidentni vyhodu ten, kdo jej lize jako prvni, jelikoz dost casto se vyskytuje treba jen v jedne dvou oblastech... Jinak ale super, budu to hrat se zenou, te se to bude urcite libit.

21.6.2010 12:23:03

Líbí se mi
Faunu jsem hrál jednou v Korunce a dost se mi to líbilo. Opravdu takové netradiční pojetí znalostní hry, kde je znalostní hra konečně pojata trošku jinak, než jako kvízové karty v 100x jinak přešívaném stejném kabátě.

21.6.2010 12:31:35

Potvrzení
Taky jsem měl možnost ji jednou hrát a je to příjemná znalostní hra s jednoduchými, ale na znalostní hru neotřelými mechanismy. Já sice moc jednoduché neatmosferické hry nemusím, ale ten znalostní aspekt ji pro mě činí zajímavou.
Jediné, čeho se obávám, je znovuhratelnost. Je tam sice hromada zvířat, ale určitě to nebude hra, která by se mohla hrát často a zkušenější hráči budou mít znatelně navrch (myšleno zkušenější v této hře). Ale to je tak snad se všemi znalostními hrami...

21.6.2010 12:46:16

Kadaver
Mno, tech zvirat je tam fakt kvantum a za jednu hru protocis tak 10. Takze samozrejme driv ci pozdeji se to ohraje a ti, kteri kartu uz videli, budou mit nepopiratelnou vyhodu, ale pri te spouste karet to vystaci na dlouhou zabavu...

21.6.2010 13:15:23

all
Hral jsem to asi dvakrat nebo trikrat v Brnenskem klubu a vzdycky jsme se u toho hrozne nachlamali a to tam jsou sami hardcore euro hraci, takze jsem byl dost mile prekvapen. S tou znovuhratelnosti nevidim problem (alespon u me). Kdyz to budu hrat s frekvenci tak 20 her/rok tak protocim cca 200 zvirat a jeste mi skoro pulka zvirat zbude neprobadana. A hlavne mylslim, ze za rok si nebudu presne pamatovat, co kde zije a jakej to ma ocasek :D

21.6.2010 13:58:02

to oplprokop
Ale jaký má ocásek veverka superman, tak to si určitě pamatovat budeš ne :D ?

21.6.2010 14:11:24

první hry
tak jsem to ted o víkendu zkusil s velmi neherní společností (rodičové, sestra, švagr) a všechny to moc bavilo a všem se líbilo. Velmi jednoduchá a přitom zábavná vědomostní hra. Karet zvířat jsou tam mraky, čili se nebojím, že by se to jen tak ohrálo. Navíc pokud fakt někdo ten balík protočí nemá šanci si to zapamatovat, leda by měl fotografickou paměť. Velmi hezká rodinná hra.

27.2.2011 19:01:49

Vybíráme z Bazaru

Prodán Playmat ke hře Archa Nova
Prodán Playmat ke hře Archa Nova
Akt. cena: 950 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas