Euphoria: Cestou k lepší dystopii

xxxxxxxxoo hodnoceno 104x (Seznam vlastníků)

Euphoria: Cestou k lepší dystopii - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Stonemaier Games
Autoři: Alan Stone
Jamey Stegmaier
Rok vydání: 2013
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Zdvojené karty

Chtěl sem se zeptat, koupil jsem si hru, študoval návod a zjistil jsem že některé karty mám zdvojené. Byli zabalené bokem, jména jsou stejná jen každý má jiný efekt. To je nějaká oprava chyb nebo jak to mám chápat?
Jedná se o:
Archivář Jacko
atsronom Zong
Makléřka Amanda
Střelmistr Major Dave
Demotivátor Yordy
Inženýr Michael
Požárnice Esme
Hráč Jonathan
Mistr Paklíčů Brett
Věštec Geek
Obchodník Flavio
Učenec Steven
Špion PhilKontrolorka Myšlenek Julia
Výběrčí daní Nakagawa
Vinař Brian

Díky.
25.8.2017 10:30:42

...
áno, ide o opravené karty. Hru už nemám, ale kdesi to bolo na komponentoch aj napísané (neviem, či v pravidlách, alebo inde).

25.8.2017 10:58:09

na krabici pod folii
byla vlozena falesna zadni strana, na ktere bylo napsano neco ve smyslu:

Pozor! V krabici je take balicek opravenych karet! Rozdelejte oba balicky (kazdy zvlast) a kartami z maleho balicku nahradte karty ve velkem balicku se stejnym jmenem. Nahrazene karty ke hre nepouzivejte.

Pokud uz jsi to smichal, tak mne nenapada nic lepsiho, nez sepsat seznam tech "duplicit" a nekdo tady (treba ja) by ti popsal, ktere karty jsou ty spravne.

Hmmm, ted mi dochazi, ze je vlastne nekde mam, tak bych asi byl schopny doma dohledat ty spatne.

25.8.2017 14:31:36 | Upraveno autorem (porovnej)

Ty spatne
Taky je mam doma. Kdyby neco posli sz, nafotim ti je

25.8.2017 15:41:17

karty
Ještě jsem je nesmíchal ale právě že jsem papírek nebo falešnou kartu nikde nenašel. Takže ok, vyndám z velkého ty samé a nahradím je těmahle. Díky.

25.8.2017 20:02:55

Anglické porovnání
Karty se taky případně dají porovnat pomocí téhle stránky: http://boardspace.net/euphoria/english/v2_recruits.html .

26.8.2017 23:42:05

falesna zada
byl to ctvercovej papir o velikosti krabice, na rubu byla nejaka reklama a bylo to lipnute "zvykackou" zespodu na krabici, vypadalo to uplne stejne jako ta original spodni strana, jen se to prave lisilo tim rameckem s textem, ktery jsem zminoval

28.8.2017 12:13:55

Bluda
Máš pravdu už sem to našel, žvýkačku ne ale na tom papíru falešné zadní strany krabice je červený rámeček a tam je to napsáno. Jsem slepoň. Díky.

28.8.2017 20:06:04

Vybíráme z Bazaru

Settlers: Zrod impéria - Atlantida CZ + obaly
Settlers: Zrod impéria - Atlantida CZ + obaly
Akt. cena: 1999 Kč
Končí za: 11 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas