Escape from Atlantis

xxxxxxxooo hodnoceno 9x (Seznam vlastníků)

Escape from Atlantis - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Dávnověk
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Damm / Egmont
Parker Spiele
Selecta Spielzeug
Schmidt Spiele
Autoři: C. Courtland-Smith
Julian Courtland-Smith
Rok vydání: 1986
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Reprint

Stronghold Games ohlásilo reprint hry "Survive!" na Q4 2010.

Více na jejich stránkách (1. odkaz) http://www.stronghold-games.com/
Jsem tedy zvědavý, jak poskládají ty různé verze dohromady.
30.4.2010 07:45:14

zkušenosti

Jednou jsem to hrála. Přišlo mi šílené, jaké byly ztráty Atlanťanů - bortily se skály, převrácely se lodě, plavce ve vodě požírali žraloci. Pokud si vzpomínám, vítězi hry přežili 3 lidi.

Navíc vizuálně to vypadalo, že je to ideální hra pro děti, no nebyla:-)

30.4.2010 08:22:37


se těším, myslím, že to bude hra dle mého gusta :)

30.4.2010 08:28:39

o co jde?
Mohl by mi někdo stručně napsat, o čem to je? Celkem mě to zaujalo

30.4.2010 08:40:51

Beholder
Je ostrov, který se postupně rozpadá a ty z něj musíš zachránit co nejvíc svých lidí, kteří prchají na lodičkách, žerou je žraloci a mořské potvory :)

30.4.2010 08:44:18

Beholder

Uprostřed je ostrov, ten má po krajích skály, každý hráč má hejno lidí (hrst?, 20?), když je posuneš na kráj skály, můžou sednout do lodiček.

V jistých částech moře se objevují různé příšery, všechny jsou zlé (žerou lidi) a některé jsou ještě zlejší (vyvrácejí lodě s lidmi). Jenom delfíni jsou hodni a můžou lidi ochránit.

I když někdo (chobotnice, myslím) převratí loď, lidi ve vodě se můžou pokusit doplavat na břeh.

Mezitím chaoticky odpadávají kusy ostrova - prvně ty skály, pak i vnitrozemí. Kdo je na břehu, skáče do vody a snaží se doplavat z ostrova na pobřeží. Přitom kolem nich krouží žraloci, chobotnice a ještě cosi.

Ztráty jsou, řekla bych, tak 80%.

30.4.2010 08:50:31

sydo, sodovka
To vypadá dost ujetě :). Ale zní to dobře. Předpokládám, že autoři reprintu vsadí na líbivé zpracování. Jsem zvědav jak to bude vypadat.

30.4.2010 08:53:26

reprint
super, to zní dobře, mám pocit, že je někde na netu počítačová verze téhle hry, jako taková miniaplikace víceméně, grafika nula, ale pravidla se z toho pochopit dají.
námět je podle mého dobrý, teď už jen co s tím provedou, aby to vypadalo hezky a zároveň dobře fungovalo a člověk máchnutím ruky neshodil do moře padesát lidí :)

30.4.2010 09:02:12

Sodovka
To bylo to, co jsi hrala letos na Rece???

30.4.2010 17:31:18

to Aneken

jo

2.5.2010 21:26:13

Vybíráme z Bazaru

Pyramid of the Sun
Pyramid of the Sun
Akt. cena: 135 Kč
Končí za: 11 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas