Epic Spell Wars of the Battle Wizards: Duel at Mt. Skullzfyre

xxxxxxxxoo hodnoceno 15x (Seznam vlastníků)

Epic Spell Wars of the Battle Wizards: Duel at Mt. Skullzfyre - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 6
Doporučený věk: od 15 let
Herní doba: 40 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: není
Vydavatelé: Cryptozoic entertainment
Autoři: Rob Heinsoo
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy

Nazory a pocity ze hry
15.3.2012 01:27:43

Prvni hra
Ze hry jsem nadseny, splnuje presne co jsem cekal. Klasicka "hospodovka" nebo jak se dnes rika filler. Ve chvili kdy jsem soupere dodelal kouzlem Testikill (testicle znamena varle z anglickeho prekladu pozn. prekladatele) tak me hra rozsekala.

15.3.2012 01:30:02

rbx

...
take jsme byli mile prekvapeni. Cekali jsme neco hodne jednoducheho a ono je to nakonec celkem vychytane. Staci vlastne tak mala vec, jako je iniciativa, ktera urcuje poradi kouzel. Muzes mit pak sebenabusenejsi kouzlo a sejme te nejaky chytrak s malym kouzlickem. Samozrejme za predpokladu, ze mas malo zivotu. Proste na zacatku vsichni kouzli jak o zivot, ale od druheho kola nastava takticka rezba, kdyz uz si clovek setsakra musi rozmyslet, jake karty do kouzla da a hlavne kolik jich tam da. Moznost kombinace symbolu a tim padem vytvoreni jeste silnejsiho kouzla je taky hodne lakava a docela zavari mozek.

Pak karty pokladu a bonusove karty pro kouzelniky, kteri skoncili mrtvi jako prvni, to je taky bomba. Takovy maly vyrovnavaci mechanismus.
Hezka hra.

15.3.2012 11:17:39 | Upraveno autorem (porovnej)

dojmy
Taky se mi to dost líbilo. A přesně jak píše rbx - nejdřív to vypadá, že to bude jednoduchá rubačka alá BANG, ale hned po prvním kole se ukázalo, že tam toho je mnohem víc k vymýšlení a ke kombení. Jediný nešvar vidím v tom, že pokud se dva hráči rozhodnou, že někoho zaříznou, tak s tím ten dotyčný nemá šanci nic udělat. Ale je to celkem rychlovka a navíc mrtvý kouzelník dostává každé kolo své posmrtné existence bonusovou kartu do příštího hry(což mu bohužel někdy na čele nakreslí terč, sám bych mohl vyprávět:)), takže to zas tolik nevadí.
Jo a výslovnost některých karet pro mě byla vážně peklo:)
Každopádně se mi to líbilo, asi to kupovat nebudu, ale klidně si to zase zahraju.

15.3.2012 11:36:50 | Upraveno autorem (porovnej)

Spell wars vs. Wiz-War
Mate někdo zkušenost s oběma? V teoretické rovině znám obě hry, ale jaké jsou ve skutečnosti? Klady/zápory?

15.3.2012 14:20:20

Kafe s mlikem
Wiz-War budu hrát v sobotu, tak potom můžu porovnat, ale už z toho co teď vím, bych řekl, že to jsou dost obtížně srovnatelné hry.

15.3.2012 14:25:44

kafe
imho jedinne co mají společného jsou kouzelníci.

15.3.2012 15:58:18

Vybíráme z Bazaru

Tudor
Tudor
Akt. cena: 450 Kč
Končí za: 2 hodiny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas