Eldritch Horror - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 8
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Corey Konieczka
Nikki Valens
Richard Launius
Rok vydání: 2013
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Preklad custom rozsireni

Ahoj, nasel jsem 2 rozsireni:

1) Final Mythos - v AJ
https://boardgamegeek.com/filepage/105779/final-mythos-v12-unofficial-addon-eldritch-horror

2) Epilogy - bohuzel pouze pro 4 prastare v AJ
https://boardgamegeek.com/thread/1832368/epilogue-flavour-text-base-game-aos

3) Epilogy - pro vsechny prastare, ale bohuzel v RJ
https://boardgamegeek.com/thread/1588668/victory-flavor-text-cards-addon

Nechtel by se toho nekdo chytnout? Vypadaji fakt dobre.
27.5.2019 21:56:29

A jeste jsou zde dalsi stretnuti ve vnejsich svetech
https://boardgamegeek.com/filepage/145044/additional-other-world-cards

27.5.2019 22:00:29

zavírání bran

nemá někdo překlad těch setkání ve vnějších světech? Ve hře se brány zavírají tak často, že se tyto karty hned opakují, už je znám z paměti a v CZ verzi žádné další nejsou.

26.11.2020 20:35:57

Bohuzel
se k prekladu nikdo nema. Byt Tebou, tak si stahnu preklady od Frogerryho a vytisknu si jen stretnuti ve vnejsich svetech z rozsireni. Ja jsem to taky tak udelal, a pak jsem si postupne dokupoval rozsireni - nakonec jsem skoncil se vsemi :)

27.11.2020 07:31:52

kde?
a kde ty překlady rozšíření najdu? Tady v souborech je nevidím

27.11.2020 12:09:18

V souborech rozšíření
Jsou v souborech u rozšíření..

Když klikneš na info o hře zde u základní hry a sroluješ dolů, jsou tam odkazy na všechny rozšíření k Eldritch. V jejich souborech češtinu najdeš

27.11.2020 21:32:33

nalezeno
aha, už to mám, já to hledal v základní hře... škoda, že to není připraveno rovnou pro oboustraný tisk, chybí tomu zadní strany a některé obrázky/pozadí karet - proč?

je škoda že to nikdo nevydá v oficiální podobě, když už to je i přeložené, stačí profi tisk a bylo by to.

27.11.2020 21:56:02

PetrR
Protože odmítám podporovat úplné PnP, tohle je určeno do obalů k originál kartám, ostatně kvůli takovému přístupu už svoje novější překlady nezveřejňuji. To že se nevydá další rozšíření je spíš kvůli tomu, že by se neprodalo tak jak by si Blackfire představoval a překlad si oni dělají vždy svůj, ostatně já bych s nimi opravdu nechtěl mít cokoli společného.

27.11.2020 22:38:23

@Frogerry
Ano, Tvuj pristup je pochopitelny u her, ktere vydavatel podporuje a muze chtit vydat nove rozsireni. FFG Eldritch horror uz davno poslalo k ledu kvuli prodejum, kdy si hraci rekli, ze nepotrebuji mit "jiny" AH doma, kdyz maji AH. Dokonce to rekl Michal oficialne.

Ja sam mam doma 2 ztracene vedeni jedno v AJ a druhe v CZ. protoze nez se BF rozhoupal, tak jsem to mel v AJ. Jinak nektere rozsireni jsou uz i v AJ velmi obtizne sehnatelne. Takze se da rici kral je mrtev, at zije kral.

@Petr - staci si na mobil vyfotit zadni stranu a vytisknout - dat do obalu, pokud Te to bude bavit, tak si kup rozsireni v AJ, protoze stejne nebudes mit zetony, prisery.


28.11.2020 08:15:44

překlady
Že nejsou oboustranně alespoň malé karty, jsem litoval celých těch cca dvacet hodin, kdy jsem ten obří štos papírů lepil k sobě a pak po jednom řezal a zaobloval rohy všech karet, abych v zápětí mohl originálních anglické karty ze 6 rozšíření schovat pod postel :D (dávat to jen do obalů i s origo kartou by jednak neúměrně nafouklo objem a jednak bych prodělal gatě na nákupu 20 balení miniobalů)

Díky Froggerymu za super práci, můžeme být rádi, že to tak udělal a ne si ještě stěžovat, že to mohl udělat líp. Jsem si jistý, že na tom strávil desítky (možná stovky?) hodin. Proti tomu je trocha práce s vystřihováním nic ;)

26.2.2021 20:43:39

doplnění
Jediné, co mně osobně chybí ke štěstí, jsou ty vítězné (a prohrávací) epilogy k prastarým z rozšíření. Vždycky mě trochu mrzí po epické dlouhé hře jen konstatovat "hmm, a to je konec, přátelé" :)

26.2.2021 20:45:38

Vybíráme z Bazaru

Too many bones Nugget
Too many bones Nugget
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas