Eaten By Zombies!

xxxxxxxooo hodnoceno 8x (Seznam vlastníků)

Eaten By Zombies! - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 20 min
Herní svět: Horror, Zombie
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: není
Vydavatelé: Mayday Games
Autoři: Max Holliday
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Bude v ČR?

Doveze to sem někdo, nebo mám objednávat ze zahraničí?
28.8.2011 14:31:14

rbx

Pjenkava
bude, na 100%, chci to taky. Mám ohledně teto hry zjištěné vse mozné a moc se těším.

28.8.2011 21:30:03

Essen
Tak pánové, neříkejte že jste v Essenu nezkusili. Jaká je, kdy bude ?
Tož musel som kupit další bednu Resident Evil Alliance (pro synovce) v Rytíři, když ste se všici poflakovali po tom Eseně.

24.10.2011 20:48:08

panzer
Mám to i s podpisem autora, hodím sem krátkej report

24.10.2011 21:40:17

tak nevím....
Eyron se k reportu nemá, na BGG zatím ve směs negativní komentáře, zatím u nás nikdo nenabízí (ani rbx, i když jsou zombie jeho srdcovka). Něco asi bude na EBZ špatně.

10.11.2011 10:35:20

Můj osobní pocit ze hry v Essenu...
Zdánlivě hezký deckbuilding a docela mne to bavilo z počátku, ale je to holt postavené tak, že hra hráče prostě umele a kdo se umlení ubrání jako poslední vyhrál. Souhlasím, že to asi odpovídá tématu hry (ono přežít zombii zamoření asi moc nejde), ale nějak mi to nejde pod hráčskou kůži... Začít hrát hru, ve které vím, že prohraju a nad ostatními hráči vyhraju jen tím, že prohraju (tedy zombii mě udolají) jako poslední...

10.11.2011 10:53:18

rbx

panzer
prave ze jsem to videl nazivo a uz to nebyla takova pecka, jaka jsem cekal. A ani kluci nervali nadsenim, tak nevim... ted je spousta zajimavejsich her.

10.11.2011 11:01:47

rbx, Zeus
Pánové, díky. Pouštím ji tedy z hledáčku. Lákalo mě především téma.
"Začít hrát hru, ve které vím že prohraju..." , Radku, ale to nám přeci nevadí - Zombie State :))

10.11.2011 14:37:21

re
Omlouvám se, ale nějak nestíhám. Každopádně jsme v Essenu při testu hráli dost špatně. Dal jsem potom ještě pár her a začínám mít pocit, že na tom fakt něco je a dost věcí se tam dá vymyslet.
Např. hráče zvyklé na deckbuilding napoprvé nenapadne, že koupit nejdražší kartu, kterou můžou. Protože tady jdou "koupené" karty přímo do ruky, musí hráč intenzivněw přemýšlet, jaké zomie na něho v jeho kole mohou přijít a zda nebude výhodnější např kupovat levnější karty na útěk než dražší na boj.
Určitě to chci otestovat víc, hlavně ve více než dvou hráčích, myslím, že v té hře je potenciál. Zkusím vzít na nějaké hraní na Planetě a dát pár her ve čtyřech.

10.11.2011 19:39:35

První dojem
Včera jsem to hrál poprvé ve třech lidech a po přečtení zdejších reakcí mě to mile překvapilo. Předběžně jsme si to označili za "Zombinion" - není to nikterak pravidlově složitá hra, ale byla to zábava, hlavně neustále se zvětšující počet zombie, což mi příjemně navozovalo atmosféru a při snaze vyhrát jako lidi bylo otáčení většího počtu zombie a zároveň hromadění karet zombíků na ruce dost infarktová záležitost. Takže po první hře spokojenost, je to pěkná deckbuilding karetka.

11.11.2011 07:58:39

uf
Tak těď zase po těch ohlasech nevím. Je pravda že je sposuta lepších nových her, ale zase na druhou stranu kolik jich je zombie deck building...?

Radku, co by to stálo přivést ? Když to bylo v Essenu, tak by snad měli zastoupení pro Evropu....?

11.11.2011 09:44:54

to panzer
RE?

11.11.2011 09:54:05

rbx

Panzer
Je to predobjednane, zatím ale stále hlásí nula kusu. Nevím, jestli to vyšlo oficialne do distribuce, musím se podivat.

11.11.2011 10:06:44

Vybíráme z Bazaru

Limes
Limes
Akt. cena: 110 Kč
Končí za: 7 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas