Earth Reborn - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Ludically
Z-Man Games
Autoři: Christophe Boelinger
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Barvení

Nahrál jsem svůj první pokus na zkrášlení této výborné hry. :)
První na řadu se dostal Poručík Monica Vazquez.
Dnes se asi vrhnu na samotného Plukovníka! ;)

Pokud něco nabarvíte určitě to sem nezapomeňte také pověsit. Inspirace není nikdy dost.
Jinak můžeme tento topic využít jako poradnu při barvení ER. Jako jaké odstíny na co použít apod.
18.2.2011 12:10:47

Figurky
Tak som sa aj ja pustil do farbenia a odvazil sa nahrat moju verziu.
U mna bol prvy na rade plukovnik Nick Bolter.

Je to moja 2. nafarbena figurka, takze budte ku mne trochu zhovievavy :)

19.2.2011 18:54:59

Born + syon
Chystám se na barvení a přemýšlím, jak co nejmíň zaneřádit podstaveček. Jak jste to řešili - demontovali, ucvakli jste je před barvením, odlepili nálepky nebo něčím přelepili? Využili jste základního nátěru z výroby(nepřijde mi příliš kvalitní) nebo použili citadel základový sprej?

23.2.2011 12:20:08

Marin
Základový nátěr jsem využil. Zatím dělám jen norad a tam se hodí. U zombíků ještě uvidím. Tam by se hodil tmavý základ. Jinak s podstavcema jsem to dělal prostě tak, že jsem byl opatrný:) Dá se to, prostě se u těch bot pořádně koncentrovat a případně když se ti to nepodaří a přetáhneš, tak rychle setřit. Měl bys to stihnout. Je to takový lesklý papír, takže by to mohlo jít dobře dolů.

23.2.2011 15:34:51

Syon,Born
Pekna praca chlapi,jedna krajsia ako druha.Syon,ak je toto iba tvoja druha namalovana figurka,tak klobuk dole.do buducna sa chystam kupit tuto hru a este aj Mansions and...len neviem,ako zacat,potreboval by som cloveka,ktory by si so mnou sadol a v klude mi vsetko ukazal.hadam budem mat tu cest aj ja sem niekedy hodit nafarbene figurky.a nezabudnite sem hodit VSETKY komplet nafarbene miniatury!!!

23.2.2011 16:17:44

dajo26
Díky:) nebarvím nejhůř, ale zdaleka ani nejlíp:) Vždycky když koukám na BGG tak tiše závidím. To moje "barvení" je proti tomu takový patlání. Fotky určitě nahraju. Boltera už mám taky hotového. Dnes večer se vrhnu na Wooa;)

23.2.2011 17:14:35

podstavce
videl som na BGG ze sa dali figurky "vytrhnut" z podstavca, pravdepodobne to povodny lep nedrzi dostatocne. Ja som nemal odvahu to skusat vacsou silou, zdalo sa mi ze tam drzia dost pevne. Takze to farbim na podstavcoch a pri podstavci davam vzdy pozor aby som to nezasvinil. Tie samolepky su inak leskle takze to staci pretriet mokrym stetcom a utriet, ak by so to nahodou zafarbil. A na zaver to este vsetko prestreknem matnym lakom. Zatial je na tom obrazku iba 1. vrstva ale chcem tam dat pre istotu este jednu aby sa to neosuchalo.

Je to vazne moja druha figurka a viem ze je tam dost chyb ale stale sa ucim a snazim sa odkukat tie spravne techniky od majstrov na youtube :)

23.2.2011 19:47:01

postup
Dokoncene dalsie postavy, konecne sa blizim do konca. Zostavaju uz iba 2 figurky + Mammoth.
Fotky odoslane na schvalenie, hadam bude mat rbx cas :)

3.4.2011 20:16:29

steny/zdi
Tak!) Prave som dokoncil upravu stien na floor-tiles.
Ich viditelnost je origo vskutku miziva a posledne pri hre ma to uz tak dozralo, ze padlo definitivne a nekompromisne rozhodnutie..

Za hodku som to zmakolo striebornou Pentel Paint Marker-om.. Po roznych pokusoch na necisto s linkami, srafovanim a pod. som sa nakoniec rozhodol vybodkovat ich (cca 7 na hranu 1 stvorca, D=2mm) a spoko, steny to 'vyziarilo', strieborna farba je tam tip-top:)

Na bgg som videl este inu upravu: orezat hray a olinkovat cervenou, strieborna fixa mi vsak prisla efektivnejsia a efektnejsia..

..takze tak, pre inspiraciu.)

26.6.2011 16:19:44

opčík
A nechtěl bys sem nahrát fotku nějaký složený mapy, jak to s tím vypadá? :)
Myslím, že by to pár lidí uvítalo.

26.6.2011 17:12:31

Born
jaska, pacisa, scenario 5:

http://img864.imageshack.us/img864/7416/dscn7553q.jpg
http://img121.imageshack.us/img121/9854/dscn7550.jpg
http://img94.imageshack.us/img94/8650/dscn7557m.jpg

cvaknute pozicanou automatikou.. pozeram,ze nazivo to vypali trochu lepsie, ale pre predstavu snad staci;)

26.6.2011 19:36:46

steny/zdi
Vypadá to fakt perfektně přehledně... Akorát mám špatnej pocit ty dílky "kazit":) Každopádně mě ty špatně viditelný zdi často pěkně štvou... Dobrej nápad!

26.6.2011 19:44:26

Wasr
(: jj, ale zas ten pocit je len pocit! Neboj nic, ono to po prvej hre prejde! :D
..ako, keby som si nebol na 110% isty, ze tu hru nikdy neposuniem prec (planujem dokonca este jednu krabicu) tak by som to asi nerobil, s ohladom na mozne podobne 'pocity' dalsieho majitela.. takto ale neni o com.. a aj ked je to spravene 'len rucne', odstranilo mi to ten jeden-jediny drobny 'nedostatok', co tam bol. Cize nie 'kazit', ale...:))

26.6.2011 20:09:39

opčík
Díky! Náhodou to vypadá daleko líp než jsem čekal! No, budu o tom uvažovat. :)

26.6.2011 22:19:08

.opčík
Je to přehledné, ale nelíbí se mito ... zdi mne, ale trápí, je to fakt opruz:-(
A pak dveře, zlatý Space Hulk, vo tomto směru.
Nicméně jinak tu hru miluju:-)

27.6.2011 12:58:32

..
Marvin> no nie je to vrchol estetiky:)) (Keby som mal ten typ fixy s tenkym hrotom, asi by som srafoval..) Dvere mi pridu oka, neviem co Ti vadi, ale v SH ma podstavec minimalne taku plochu ako tie v ER nalezato a manipulacia je rovnaka,tak neviem..
..jo,a hru milujem aj ja:D:D

ALE kazdopandne!!! :prave mi olaf dodal nafarbeneho Jack Saw-a ..a teda ze je LUXUSNY!! :D
Huste detaily; hadice, nadrze, rebra mu trcia, pila rezava od krvy..a ten xicht, bozii!! ..krasny je, tak sa uplne vytesujem!! myslim,ze sa mu bude pacit v kampani:D
..tolko teda k farbeniu..;)

27.6.2011 17:03:07

Vybíráme z Bazaru

Teotihuacan city of gods
Teotihuacan city of gods
Akt. cena: 900 Kč
Končí za: 11 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas