Dungeon Twister 2: Prison

xxxxxxxxoo hodnoceno 31x (Seznam vlastníků)

Dungeon Twister 2: Prison - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 2
Doporučený věk: od 11 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, strategická
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Ludically
Autoři: Christophe Boelinger
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kooperativni mod

Ve 2 asi nejde hrat kooperativne nebo ma nekdo zkisenost? Diky.
14.12.2011 13:12:50

Kooperativně?
Dost dobře nechápu, co si pod tím představuješ. DT je hra pro 2 hráče, kteří hrají proti sobě a nebo v sólo hře je ten protivník nahrazen hrou samotnou (automatem), ale pořád je to jeden protivní, který hraje proti mě.

Podle mne je tvůj dotaz stejný, jako by ses zeptal, jestli jdou šachy hrát kooperativně.

14.12.2011 13:36:05

kren
Tak teoreticky by to slo jako ze dva hraci hraji proti tomu automatu, tedy jako solo hra, ale ve dvou.

14.12.2011 13:51:21

ad Sydo
No to sice jo, ale je to takové násilné. To je jak hrát něco, kde táhne jeden hráč ve dvou. Teoreticky jde takhle hrát každá hra, i doba kamenná, která je pro 4 hráče, tak ji může hrát 8 hráčů a za každou barvu budou hrát dva hráči.

Pokud by se hrála ve dvou ta sólo hra, tak snad jen tak, že si ti dva hráči rozdělí ty postavy a každý bude hrát jen za ty svoje postavy, to by snad šlo. Ale stejně asi bude trošku problém, když automat zapojí do souboje dvě postavy od různých hráčů - nevím, třeba to problém nebude. Chce to vyzkoušet, ale nezdá se mi to.

14.12.2011 14:04:01

re
Taky mi přijde jako vyložená škoda tyhle fantasy šachy hrát ve dvou kooperativně, když to jde kompetitivně... Na druhou stranu je určitě možné hrát proti "automatu" ve dvou, ale taky bych se bál, že jeden bude tahoun a druhý přicmrndávač...

14.12.2011 14:20:13

kooperace
ja bych to tak cerne nevidel, podle me by bylo mozne hrat proti automatu tak ze kazdy z hracu si vezme svuj tym nezavisle na spoluhraci a bude hrar normslne sve akce (soubojove karty by mohli byt spolecne zalezi na zvvazeni) dulezite je si hlidat kdy se objevuje souper protoze na druhe sade akci nesou zobrazeny symboly pro solo hru. bodovy limit by se zvysil na 10. dale me napadla moznost semikooperativni varianta-kdo z hracu nahraje drive urcity pocet bodu aniz by prohrali.

14.12.2011 15:16:22

ad kooperace
Já to beru tak, že proč násilně implementovat kooperativnost do hry, která k tomu není určena, když existuje fůra dobrých kooperativních her. Nicméně je to můj osobní názor.

14.12.2011 16:26:28

Vybíráme z Bazaru

Vítejte ve svém vysněném domově (Welcome to) CZ
Vítejte ve svém vysněném domově (Welcome to) CZ
Akt. cena: 245 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas