Dune: War for Arrakis

xxxxxxxxxo hodnoceno 4x (Seznam vlastníků)

Dune: War for Arrakis - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2–4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná
Čeština: není
Vydavatelé: CMON Limited
Portal Games
Autoři: Francesco Nepitello
Marco Maggi
Rok vydání: 2023
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Tretia expanzia bude na GF, bude aj v CZ?

Toť (pre mňa) zásadná otázka, či bude aj tretia expanzia (Desert War) , ktorá bola oznámená na GF v CZ jazyku, alebo dať prednosť ENG a nečakať. 

 

https://gamefound.com/en/projects/cmon/dune-desert-war?ref=homepage-featured_6

12.5.2024 12:58:02

Jo kdyby se tak Blackfire přidal přímo ke kampani a mohl vyjít česky i exklusive obsah i z původní kampaně to by byla pecka :) …

12.5.2024 15:32:25

Presne tak

12.5.2024 17:19:13

To bylo na GF česky?

12.5.2024 19:55:45

Podľa mňa vysoko nepravdepodobné, že by sa BF pridal do kampane, mne by stačilo keby  vyšlo to nove rozsirenie v CZ :D alebo aspoň zmienka o tom, že bude. Ale ak sa to bude zas klasicky hodnotiť podľa počtu predaných krabíc základu, tak som je to také riskantné ak chce človek čo najviac obsahu v jednom jazyku a nekombinovať. 

12.5.2024 20:52:22

Sakra zrovna včera jsem objednal plastové tokeny odněkud z Rumunska. Tak aspoň, že nebyly předražené zas až tolik. Kromě pašeráků mám tak z KS vše. Takže super, že je můžu doobjednat.

14.5.2024 10:51:02

Tak já to možná utnu hned v zárodku. CMON jedou už druhým rokem naprosto jasnou retail strategii - Základní hra + 1 retail expanze. Nic jiného k lokalizaci nenabízí. Což nám ale na druhou stranu umožňuje lépe plánovat a oproti minulosti vydat hned vše najednou v rozumném poměru základ + expanze. Týká se to třeba už Cyberpunku, právě Duny (s Vesmírnou gildou), Zombicide White Death, Mordred.

Michal Ekrt | Board Games Brand Manager
ADC Blackfire Entertainment s.r.o.

14.5.2024 16:42:39

Ty jo, jsem si říkal, že bych si vzal jako doplněk k cz verzi Smugglers (pravidla ženě vysvětlím a na těch pár karet udělám cz přelepky), playmat a žetony, ale nejdou objednat jen addony samotné…

Takže společně s Desert War za 237USD mi přijde trochu přepálené :(

11.6.2024 22:30:23

Ono celkově cena trochu vyskočila mi přijde, KS byl pledge s expanzemi 160, teď 220. Zase mi ale skáče poměrně příjemně nízké poštovné 21 USD, pokud není někde chyba…

12.6.2024 07:55:50

@Symba Asi už je pozdě, ale ty puvodni žetony měly nejak špatné batvy,viz updaty,v červnu budou posílat nové

12.6.2024 09:56:03

Vybíráme z Bazaru

DIVUKRAJ FUNKARTY-CZ ZDARMA 2 x KARTA VÝSTAVIŠTE
DIVUKRAJ FUNKARTY-CZ ZDARMA 2 x KARTA VÝSTAVIŠTE
Akt. cena: 497 Kč
Končí za: 10 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas