Duel in the Dark

xxxxxxxxoo hodnoceno 13x (Seznam vlastníků)

Duel in the Dark - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 2
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: 2. světová válka
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Pilot Games
Z-Man Games
Autoři: Friedemann de Pedro
Rok vydání: 2007
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Němec vs Anglán

Po asi cca 15 až 20 odehraných hrách jsem zjistil následujíci a zajímal by mě váš názor. Nechci psát že hra je nevyvážená, to ne. Ale hrát za Němce a vyhrát je podle mě velice převelice těžké. Celkově za těch x her jestli němec vyhrál 3-4 a to je možná ještě moc. Zatím stále hrajeme bez rozšiřujících prvku jako jsou medaile,spešl palivo,promítací plátno,změna počasí.....
Podle mě je nejduležitější, jak se postaví pozemní obrana za němce. To jediné snad může anglánovy ubrat vícero bodů. Chceto štěstí a trefit alespoň 1 hex přes, které anglán poletí. Jakmile obranou proletné a zpět taky přes nic neletí, má dle mého názoru anglán 95% šanci na vyhru.
Přemyšlím, že bych z rozšiřujících pravidel dal němcům trochu výhodu v podobě promítacího plátna a spešl paliva? Co vy na to? Máte podobnou zkušenost?
8.8.2009 07:34:44

u nás
většinou vyhrává němec, možná to bude hráčema. Cauly je hodně zákeřný němec. Jak jsem psal, němec strašně moc bodů dostane za protiletecké obrany.
Vždycky zkusím vyletět tím větším letadlem už nad kanál a nabrat body. Ten Angličan nemůže moc kombinovat, protože celý let musí udělat (myslím) na 14 karet. Pokud si pokryješ Francii a Holandsko (nebo co to tam je) a nasázíš mu tam samé flaky a světlomety popř dáš nějaký ten bunkr dozadu do srdce říše, má hodně malou šanci. Je pravda že pokud je blbý vítr pokud ztratíš kontakt s bombarderem už ho nedoženeš. Popř při zpáteční cestě.
Počítáte body za stíhače dobře? Že se vyhodnocuje každý stíhač zvlášť? Vždyť on má základ 2 body a pak se to různě modifikuje. A ty města co jsou hned z kraje pobřeží jsou za málo bodů to mu postahuješ jenom světlometama a hasičskýma autama a napališ mu salvu flakama se světlometama.

10.8.2009 06:35:29

solo hra
vyzkoušej si solo hru. To hraješ za němce a vyzkoušej si kombinace rozmístění jednotek a jak pracovat se stíhačkama. Mi to docela pomohlo ja solo hrál vícekrát jako dvouhru.

10.8.2009 06:38:56

off topic
andik to hraje dobře, vždyť to němci prohráli, ne? ;-)

10.8.2009 06:58:07

Vybíráme z Bazaru

 Disney Villainous: The Worst Takes it All
Disney Villainous: The Worst Takes it All
Akt. cena: 1000 Kč
Končí za: 7 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas