Drop It - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 20 min
Herní svět: Abstraktní
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Bernhard Lach
Uwe Rapp
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Popis hry

Upravit

Gravitace je tu s námi od počátku světa. Lidstvu však trvalo několik století, aby ji popsalo - někomu muselo upadnout jablko na hlavu... Nicméně, každému čas od času něco upadne, někdo si z pádu udělá byznys a zaplaví svět tetrisem. A pokud se tetris transformuje do analogu, máme tu Drop It! Hru, ve které jde především o pády!

Ve hře Drop It si budete užívat házení (nebo spíše spouštění) jednotlivých dílků do plastového držáku. Potýkat se budete nejen s gravitaci, ale i s odrazy jednotlivých dílků a s několika jednoduchými pravidly.


Příprava hry:

Nejdříve si sestavíte samotný držák, což znamená vybrat omezení tvaru, barvy nebo kombinace pro obvodové zdi a podstavu držáku. Pak už jen rozdělíte dílky dle barvy a počtu hráčů a hra může začít!


Průběh hry:

Ve hře se pak postupně střídají všichni hráči. Ti spouštějí své dílky do držáku a získavají body dle toho, kde se po dopadu nachází nejvyšší bod tohoto dílku. Body dostanete, pokud se po dopadu nedotýkají stejné barvy nebo stejné tvary, včetně omezení na zdech. Ale i pokud se tak stalo, můžete použít žolíka, a body si stejně připočítat.


Konec hry:

Hra končí, jakmile hráčům dojde zásoba dílků. Každý hráč si přičte ještě případné bonusové body za nepoužitého žolíka a hráč s nejvyšším počtem vyhrává! Následne vysypete dílky z držáku a hra může začít znovu...

Autor: skp

Vybíráme z Bazaru

Aqua Bella
Aqua Bella
Akt. cena: 180 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas