Drakon (3rd Edition)

xxxxxxxooo hodnoceno 19x (Seznam vlastníků)

Drakon (3rd Edition) - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 40 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, vývoj postavy
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Autoři: Tom Jolly
Rok vydání: 2006
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Jake to je?

...
6.4.2010 15:16:36

Poměrně zajímavé
...

6.4.2010 15:31:47

mrakoplas

uz je to udelano, uz je to hotovo..
Tak, na natlak dcery jsem dnes udelal home verzi (pouzil jsem podklady z PC hry z BBG), a jdem do toho.. Myslim, ze se to nejen holkam bude libit.. :-)

6.4.2010 19:44:44

Stojí to za to?
Zdravím.mohl by se prosím někdo podělit o zkušenosti z hraní ? Nějak mě to láká a nemůžu se rozhodnout.Jaké je to ve dvou?Je to konfliktní?Jaká je interakce mezi hráči?Podíl náhody a přemýšlení,reálná herní doba?Zvládl by to sedmiletý kluk?Jaké to má mouchy ...Díky za jakékoli info .

8.1.2011 15:18:18

108

stojí
Je to fajn. Hlavně ve více lidech, konfliktní určitě, hráči si mohou všemožně škodit, ať už za pomoci karet nebo schopností či přímo draka. Náhoda docela velká(náhodně se lížou karty místností) ale přemýšlet se také musí a předvídat, co udělá soupeř v příštím tahu. Herní doba záleží na počtu lidí, ve dvou cca půl hodiny, ve čtyřech asi jedna až dvě hodiny. sedmiletý kluk nevím - moc nemám přehled o dětech. Mouchy snad jen že se karty místností špatně vylamují z rámečků po zakoupení nové hry a zdají se mi nevyvážené postavy, ale to jde eliminovat výběrem z určitých hrdinů.

29.9.2011 23:20:05

...
108: Nevím, jakou hru jsi hrál ty, ale my i ve 4 lidech vždy stihli skončit do půl hoďky, ve 2 to pak máme tak za 15 minut (záleží na tom, jak intenzivně přemýšlíme) :-D
Jinak myslím, že hra se hodí i pro ty osmileté, oni dokáží přemýšlet jinak než my, podle mě jim ta hra nebude dělat problémy (rozhodně doporučuji víc než třeba takové osadníky, kde se jen tupě háže kostkami, tady je mnohem širší pole věcí, které se dají udělat)...

2.11.2011 14:27:27

Vybíráme z Bazaru

Malé velké galaxie
Malé velké galaxie
Akt. cena: 250 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas