Dragon Dice - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: sběratelská
Čeština: není
Vydavatelé: SFR, Inc.
TSR (Tactical Studies Rules)
Autoři: Lester W. Smith
Rok vydání: 1995
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

začátečník-tipy a triky-poradíte?

tak jsem včera neodolal a stal se vlastníkem prvního starteru (undead/ferral) a byl překvapen objemem pravidel.

Prosím zkušenější hráče, aby mi poradili

a) mám studovat přiložená pravidla, jsou stále aktuální nebo jsou na netu nějaká upravená, updatovaná, podle kterých se teď jede?

b) v případě budoucího rozšiřování, je lépe boostovat si stávající armády nebo spíš mít víc ras pro větší variabilitu

c) v pravidlech píšou, že lze defacto hrát s libovolným počtem hráčů. Je to pravda? Kolik je tak rozumné maximum? Hrajete vůbec ve víc lidech než ve dvou

d) je něco zásadního, co bych měl jako začátečník vědět? jakékoliv tipy, triky, postřehy jsou vítány.

už se těším na první hru!
16.2.2011 10:25:45

Kaerdrak
V pátek to nedávám, mám čas jen od pondělí do středy a to každý týden až na vyjímky. Ale určo se můžem domluvit a šířit kostičkové evangelium:))

22.2.2011 18:27:25

Koupě
Pokud by to při koupi pomohlo, dvě armády bych si z té hromadné koupi vzal. Nemusí to být žádné špičkové armády, podmínkou je aby proti sobě měly stejnou šanci a proti sobě si v pohodě zahráli s nejistým výsledkem kdo vyhraje.

22.2.2011 18:40:47

all
Už se zájemců poměrně množí. Můžeme to zkusit zkompletovat. Napište mi tedy prosím všichni potenciální zájemci do SZ o co byste případně měli z jeho nabídky zájem, já to zkompletuji a pokud s hromadným prodejem neuspěje možná se něco urodí :)

22.2.2011 20:01:53

KOUPĚ
No já to snad po Xtém dívání příští týden testnu se Smolíčkem či Kandelabrem. Tak bych si pak asi vybral. Chcu se to ale první naučit trošku a zjistit co by mi vyhovovalo. Jak herně, tak vzhledově, tak to že nemám moc rád undead aspol. Zato goblini, trpajzlíci, nějací lava elf? či firevolkers mne zaujali. Tak uvidime :)

3.3.2011 14:54:52

Vybíráme z Bazaru

Descent Hiers of blood
Descent Hiers of blood
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas