Dracula - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Horror
Herní kategorie: desková hra, karetní hra
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Kosmos
Rio Grande Games
Autoři: Michael Rieneck
Rok vydání: 2003
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Hraje to někdo? - jaké to je?

...
2.3.2010 10:25:32

hrál jsem tak pětkrát
a je to ok. v podstatě takové složitější pexeso s prvkem blafování. Běháš po plánku Londýna, jsou zde rozložené karty (lícem dolů) a snažíš se najít pět rakví (van helsing) a nebo pět panen (drákula) dřív než se to povedete tomu druhému. Karet jsou různé druhy, narážíš na protivníky a musíš s nimi bojovat. Je tam pár hezkých nápadů, ale ten paměťový prvek je takový frustrující (pro mě), karty na stole se hýbají, protivník je může vyměňovat a blafovat, neměl jsem to nikdy pocit, že to mám moc pod kontrolou. Dal jsem tomu 6/10. Pokud ti nevadí ten pexesový element (musíš si pamatovat kterou kartičku jsi obrátila, co na ní bylo, případně kam s ní protivník hýbnul) je to hezká hra a nabízí celkem dost prostoru pro různé strategie (útočné i obranné).

2.3.2010 10:48:35

kandelabr
díky!

2.3.2010 10:49:52

ta"jemná"
není zač. řekl bych že je ta hra trošku podhodnocená. Je rychlá, ale překvapivě u ní musíš dost přemýšlet, tedy soustředit se, pamatovat si, dávat pozor. Není to až tak složité, ale rozhodně to není úplný relax. Což se některým spoluhráčům moc nelíbilo.

2.3.2010 10:57:35

súhlas
je to výborná hra pre dvoch a rozhodne ako bolo spomenuté nie je to žiaden relax. Len doporučujem.

2.3.2010 11:58:44

Hrajem :-)))
Tak sem si to pořídil a musím říct,že Dracula se mi líbí. Taková hříčka na večer,když člověk musí vstávat do práce. A uznejte že rozehrávat WoW nebo RW by bylo čiré šílenství... Karet moc není takže po pár hrách člověk který hru poctivě sleduje může ledacos domyslet či odhadnout. Fakt je že první hra nám trvala přes hodinu a z nedostatku času sme jí ani nedohráli,ale další hry šli z časem rapidně dolů. 40-50 min. je myslím tak akorát. Líbí se mi...jasně

23.12.2010 15:19:25

Vybíráme z Bazaru

Zaklínač: Starý svět BIG BOX, gameplay ALL-IN (CZ)
Zaklínač: Starý svět BIG BOX, gameplay ALL-IN (CZ)
Akt. cena: 9900 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas