Dorfromantik: Desková hra

xxxxxxxxoo hodnoceno 28x (Seznam vlastníků)

Dorfromantik: Desková hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
TLAMA games - logo
Autoři: Lukas Zach
Michael Palm
Rok vydání: 2022
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Body vs. úspěchy

Hrajete vždy na maximalizaci bodů, nebo se někdy více zaměříte na dosažení nějakého konkrétního úspěchu. Nebo se vám daří hrát tak, aby ty věci nebyly v protikladu? :)
Takové vábení srdce, tam si neumím moc představit, že by nám to jen tak vyšlo, aniž bychom tomu obětovali nějaký dílek, spíš víc. A vzhledem k tomu, že takové zcela obklopené srdce je pořád jen za 6 bodů (a normálně za něj skórujeme tak 3-4), tak bychom pravděpodobně z těch dílků jinak získali bodů víc.
A teď když vidím další karty úspěchů, tak mi přijde skoro jasné, že tam je nějaký trade-off mezi plněním úkolů za body a získáváním úspěchů. Nebo ne? :)

13.4.2024 09:16:05

Vybírám si, často jsem šel po konkrétních kartách úspěchu (třeba 1–2) víc než po bodech, protože s těmi se tolik achievementů neváže. A zlaté srdce se mi povedlo na první pokus, že jsem měl tři červená a za každé dal max. 6 bodů, ale právě jsem se na to soustředil.

To je na téhle hře hezké, jak ty věci získáváš postupně a můžeš si sám vybrat, po čem půjdeš.

Po 12 partiích jsem měl odemčených 19 úspěchů z 26. Včerejší 13. mi nepřinesla nic, ale posunul jsem se na archu kampaně. Nejvíc jsem skóroval 236 bodů.

_____________________________________________
· šéfredaktor aktualit, schvalování a správa videí
· mám deskoherní IG kanál www.instagram.com/solo_boardgaming

13.4.2024 12:31:08 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Karak nerozbaleny od 1 kc
Karak nerozbaleny od 1 kc
Akt. cena: 460 Kč
Končí za: 17 hodin

Offcanvas