DOOM: Desková hra

xxxxxxxxoo hodnoceno 84x (Seznam vlastníků)

DOOM: Desková hra - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Jonathan Ying
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Rozšíření Eternal

Zdar,

mám rozdělané fanouškovské rozšíření v duchu “eternalu”. Budou tam nové zbraně, silnější démoni i mariňáci, nové karty invaze, událostí, úkolů a hrozeb, celá nová kampaň za arc mariňáky v zavedém kánonu dle událostí v DOOM Eternal, přemýšlím i nad novými kartami výcviku. Vše bez velkých zásahů do pravidel.

Momentálně mám hotové karty démonů (prowler, cybermancubus, spectre, riot soldier, armored baron, pain elemental) a potřeboval bych jestli by mi nějaká dobrá duše nevyfotila české karty démonů. Některé schopnosti budou u nových démonů stejné a chtěl bych zachovat českou verzi překladu daných schopností.

---------------------------------------------------------------
Občasně překládám.

13.2.2022 20:59:47

Ahoj. Cením si prácu, v piatok budem pri hre. Môžem nafotiť. Ak sa nenájde nikto skôr. Pisni mi správu. Ak by si nezohnal a ja zabudol :)

14.2.2022 00:17:16

Pokud by někoho zajímal dosavadní pokrok na tomto fanouškovském rozšíření, zatím je tedy hotovo:

mariňáci (ARC mariňáci), démoni (spektra, obrněný voják, obrněný baron, elementál bolesti, prowler, kybermankubus), zbraně (balista, “crucible”, oddělávač, plamenomet), schopnosti arc mariňáků (krvavý úder, mrštnost), argentové anomálie (berserk, quad poškození atd…)

Další nové věci jako 3 karty úkolů, 12 karet událostí, 6 invazních karet, 2 karty hrozby, jsou graficky hotové jen je potřeba dodělat texty.

Co se týká celé nové kampaně dle kánonu, tak je zatím hotová první mise. Celkem to vidím na maximálně 8 misí. 

Celé rozšíření mám v plánu udělat v systému legacy, tedy pořádné démony nebo vybavení dostanete jako odměnu za svůj pokrok v kampani. Ale jednotlivé “moduly” jde samosebou do základní hry přimíchat dle libosti, pokud nikoho kampaň nezaujme. 

---------------------------------------------------------------
Občasně překládám.

19.2.2022 21:14:40

Zdravím, rozhodně bych měl zájem o bližší informace! Doom je má srdcovka, také jsem si udělal menší rozšíření, takže mě to rozhodně zajímá! Je na to někde nějakej web, FB, apod.?

19.2.2022 23:22:43

@mormodej Informace budu psát sem, web zakládat kvůli tomu nebudu, kort když to bude cca za měsíc hotovo (dle volného času).

---------------------------------------------------------------
Občasně překládám.

19.2.2022 23:26:07

Tak tohle chválím. Kdyby bylo potřeba naskenovat nějaké ty karty, tak napiš. Vezmu do práce deck karet a naskenuji. Zatím se měj a přeji ať ti zústane elán i nadšení!

20.2.2022 20:09:53

Hlásím další pokrok. Hotové karty událostí.

---------------------------------------------------------------
Občasně překládám.

23.6.2022 11:01:17

Supr, to rád slyším. Tvoje práce mě dost nadchla. Normálně mám v plánu SLA tisk figurek, které nejsou v základní hře. Přecijen s příchodem Eternalu je kupa nových zajímavých monster.

4.7.2022 10:30:59

Ach ano, je jich dost, přidání nových démonů kteří nejsou alternativou stávajících je prozatím hudbou budoucnosti. Uvidíme jak se to vyvrbí jako celek. Hlavně to bude určitě chtít časem rebalanc. Sic se snažím o vyváženost, ale reálné testy nic nenahradí.

---------------------------------------------------------------
Občasně překládám.

4.7.2022 14:39:25

Skvělé, bude to možné někde najít a vyzkoušet?

5.7.2022 10:11:00

Nooo, někdo je asi stejně zapálený fanoušek

 

https://boardgamegeek.com/thread/2500484/doom-eternal-board-game-print-and-play

21.7.2022 08:01:42

Ano to znám, původně jsem to chtěl jen přeložit, pak mě napadlo přidat pár věcí. No a pak jsem si říkal že by to šlo udělat i jinak.

---------------------------------------------------------------
Občasně překládám.

21.7.2022 11:29:29

Prosím o menší pomoc. Potřebuji pomoc s mapami pro mise. Pokud by nějaká dobrá duše pomohla bylo by to super. Jak do toho člověk neustále kouká tak mu případné varianty map připadají stejné. Potřeboval bych nějaké návrhy. Zadání by bylo na 3-4 mise pouze s pekelnou variantou dílků, pak 2 mise v kombinaci peklo/"stanice" a nakonec 3 mise pouze "stanice". Na rozměrech moc nezáleží. Další věc je že můžete udělat mapu mise rozdělenou (nepropojené dílky) protože v upravených pravidlech jsou i přemisťovací teleporty mezi jednotlivými “ostrůvky” nebo lze případně využít i skokové rampy.

---------------------------------------------------------------
Občasně překládám.

20.11.2022 01:44:41

Rozšíření je víceméně hotovo, stále jen čekám na nějaké mapové podklady pro mise :D koukám že se nikomu moc nechce. jenže bez toho tu kampaň neudělám.

---------------------------------------------------------------
Občasně překládám.

18.1.2024 18:53:08

Tak jsem přidal první modul. Balíček ARC maríny. Berte to jako ochutnávku. Jinak prosba o pomoc s mapami stále platí.

---------------------------------------------------------------
Občasně překládám.

28.1.2024 12:42:03

Vybíráme z Bazaru

Arboretum
Arboretum
Akt. cena: 350 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas