nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Dominion: Pobřeží

Rozšíření pro hru: Dominion
Dominion: Intriky
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: karetní hra, budovatelská
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Albi
Rio Grande Games
Autoři: Donald X. Vaccarino
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Popis hry

Upravit

Cítíte tu vůni dálek ve větru, který vane od moře? Napněte plachty a vydejte se do vzdálených končin, kde čeká obrovské bohatství, ale také nepoznané nemoci, piráti a nepřátelští domorodci. Stojí za to vzdát se pevné půdy pod nohama a riskovat život? Na tuto otázku si musíš odpověď sám, tak jako mnozí před tebou...

Druhé rozšíření společenské hry Dominion nás přivádí na moře a přináší balíčky 25 nových akčních karet a 1 karty akčně-vítězné. Krom toho zde najdete kovové žetony dvou druhů, stříbrné pro hru s kartou Embargo a zlaté pro hru s kartou Pirátská loď. Hra také obsahuje několik kartonových podložek pro hru s kartami Domorodá vesnice, Ostrov a Pirátská loď.

Čeká na vás nový druh akčních karet s oranžovým podkladem. Ty přináší do hry nový mechanismus "setrvání" (duration), takže tyto karty často ovlivňují příští tah hráče.

Narozdíl od prvního rozšíření není Dominion: Seaside samostatně hratelný (neobsahuje vítězné karty a karty pokladů), takže ho musíte zkombinovat buď se základní sadou Dominion nebo prvním rozšířením Dominion: Intrigue.

Autor: Eyron

Další názvy této společenské hry

  • Dominion: Kaukaiset rannat
  • Dominion: Seaside

Vybíráme z aukcí

Res Arcana CZ
Res Arcana CZ
Akt. cena: 420 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>