Dominion - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: karetní hra, budovatelská
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: 999 Games
Albi
Bard - Centrum Gier
Filosofia Editions
Hans im Glück
Rio Grande Games
Autoři: Donald X. Vaccarino
Rok vydání: 2008
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Jak je to na Dominion tour 2011?

Nevíte někdo, která rozšíření se budou hrát na Dominion tour? Pokud je to někde napsané, tak se omlouvám.
5.1.2011 18:03:39

Hraje se základ
Na Dominion tour se hraje jen základní hra bez rozšíření.

EDIT: Tak podle oficiálních pravidel Dominion Tour se hraje i s kartami z Intrik.

5.2.2011 14:25:20 | Upraveno autorem (porovnej)

ori

Pravidla Dominion Tour
Letos se hraje základ + rozšíření Intriky. 1. kolo se hraje První hra - přenastavená sada - pro nováčky. 2. a 3. kolo se losuje z přednastavených sad, 4. a 5. kolo se losuje - část karet je povinných, část si vybírají sami hráči. Toto se týká hlavních turnajů - viz. pravidla Dominion Tour (na webu), místní mohou mít pravidla jiná.

22.2.2011 11:42:08

Ori
Dik, ja zvazuju, ze bych si strihl ucast v Brne;)

22.2.2011 12:10:14

Dominion Tour
Ori popisuje pravidla pro hlavní turnaje.

Menší turnaje (kterých je většina) si mohou zvolit vlastní pravidla, např. v Kopřivnici se Intriky vůbec nevytáhly. Ono to asi souvisí také s dostupností dostatečného počtu sad pro vlastní turnaj, aby se kolo mohlo hrát na všech stolech současně.

Snad mě to konečně donutí konečně si poctivě projít Intriky, jelikož se mi povedlo urvat nominaci do pražského finále. Prozatím jsem testoval jen pár náhodných sad a byl jsem úplně neschopen hrát. :)

22.2.2011 13:03:52

otázka na Caulyho
V Korunce se bude hrát jen základ nebo i Intriky? A přednastavené sety nebo random?

1.3.2011 20:08:32

praha 4.6.
Je to u nás v Kobylisích a zvažuji, že tam pošlu svoje kluky z kroužku. Má tam taky někdo namířeno?

11.5.2011 22:55:04

Vybíráme z Bazaru

Vindication - Archive of the Ancients
Vindication - Archive of the Ancients
Akt. cena: 3999 Kč
Končí za: 7 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas