Dominion - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: karetní hra, budovatelská
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: 999 Games
Albi
Bard - Centrum Gier
Filosofia Editions
Hans im Glück
Rio Grande Games
Autoři: Donald X. Vaccarino
Rok vydání: 2008
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Rachmael

Akční fáze

Rád bych se zeptal na jednu drobnost u níž se nemůžeme s přáteli shodnout.
Je po zahrání akční karty, která povolí další akce /Vesnice/ nutné 2 akce zahrát ihned po vyložení této karty / tzn. mít je v dané chvíli na ruce/ nebo je možné, pokud mám pouze jednu /Knihovna/ nejprve dobrat karty do ruky a poté pokračovat v hraní další akční karty, kterou si dolíznu díky Knihovně?

Díky za odpověď.
25.8.2009 14:05:45

ano
je možné zahrát nejprve jednu, která nám umožní např. dobrat karty (Kovárna) a pak teprve zahrát druhou (a třeba i právě dobranou kartu).

25.8.2009 14:15:06

Rachmael
Akce navíc se sčítají. To znamená, že když zahraju vesnici jako svou první akci, tak mi Vesnice umožňuje provést dvě další akce. Jednu z nich využiju na akci Knihovna, nalížu si další akci/akce a klidně jednu z nich můžu využít na zbývající akci navíc z Vesnice

25.8.2009 14:17:33

Rachmael

Beholder, Merlin
Moc díky.

25.8.2009 15:14:32

vesnice
a čo keby som mal viacero vesnic? tak to by som mal nekonečný ťah nie? rpretože každá by mi dala+2akcie a zahral by som enaku kartu s ktorou by som si dajme tomu lizal dalšiu a druhu kartu by som dal zase vesnici.
Nemám túto hru ešte doma rozmýšlam nad kúpou tak sa pýtam aj možno blbosti :) neviem

25.5.2010 14:52:14

to Balorok

Pokud se zadaří, můžeš zahrát několik karet Vesnice a mít hooodnědlouhý (ale ne nekonečný) tah.

25.5.2010 14:55:48

Sodovka
tak tak som to myslel :) nekonečný sa nedá v ničom :)

25.5.2010 14:59:44

Vybíráme z Bazaru

Ohrožení + obaly
Ohrožení + obaly
Akt. cena: 800 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas