Divukraj: Perlava

xxxxxxxxoo hodnoceno 141x (Seznam vlastníků)

Divukraj: Perlava  - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Divukraj
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 80 min
Herní svět: Fantasy, Zvířátka
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
REBEL.pl
Starling Games
Autoři: James A. Wilson
Rok vydání: 2019
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

CZ verze

Ahoj kluci Rexíci, už se ví nějaký předběžný termín české verze? Předpokládám, že to bude zároveň s dotiskem základu. Díky za info
30.5.2020 11:55:12

martannen
Mne to divné nepríde, len tvrdím že ryzuju, lebo si to môžu dovoliť. A to je fakt. Ja divukraj nemám a ani nechcem. Nie je to môj šálok kávy. Naopak k Scythe by som si kúpil asi všetko za hocijakú cenu, čo by mi dávalo zmysel (okrem kovových mechov). Lebo som veľký fanda, tak ako môže byť niekto fanda divukraju. Chápeš? A tom to je. Môj prvý príspevok bol o tom, že kvalita zábavy je čisto subjektivna vec. Niekto sa tu sťažoval, pri porovnávaní GH a divukraj v pomere na obsah krabíc. Dostal odpoveď, že hra sa má hodnotiť kvalitou zábavy a nie cenou. Čož nie je úplne tak. Nerob z mojich príspevkov niečo čo nie sú. Ďakujem.
PS. Ten kto má rád Mozarta, by tie tvoje DVDčka za x stoviek zavesil na balkón, aby mu tam nelietali holuby ;).

26.12.2020 00:42:41 | Upraveno autorem (porovnej)

JAHMAN
Vlastne rikame totez. S kvalitou je to jako u hudby... Nekdo si radsi priplati za Metalliku, nekdo za Mozarta, nekdo za oboji, nekdo si radsi za 50 koupi kompletni diskografii Evy a Vaska, no a nekdo bude remcat, ze je to drahy a umelci maji hladovet...
Chces to? Kup si to! Nechces to? Nekupuj.
Vyvojari, ilustratori, testeri, vydavatele, vyrobci, prepravci, prodejci, prekladatele... Vsichni z neceho musi zit a mame svobodny trh.

26.12.2020 08:35:15

Vybíráme z Bazaru

Mars: Teraformace + Předehra (CZ)
Mars: Teraformace + Předehra (CZ)
Akt. cena: 710 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas