Discover: Země neznámé

xxxxxxoooo hodnoceno 105x (Seznam vlastníků)

Discover: Země neznámé - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Corey Konieczka
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Znovuhratelnost.

Nebojte se znovuhratelnosti scénářů ..... pozor mini spoiler....
.
.
.
.
.
ačkoliv se v pravidlech tvrdí že všechny karty se stejnými čísly jsou totožné, tak nejsou. To že na začátku hry vyřazujete některé karty a necháváte po 1 kopii od daných čísel má svůj smysl ;-)
31.10.2018 09:18:50

Tojo
To sice jo, ale ta variabilita je nízká. Většinou jsou to jen dvě stejná čísla, které ten příběh trochu jinak zamotají. Problém je v kartách scénáře, které jsou vždy pro daný scénář stejný. Jakmile ho jednou projdeš, tak příště víš, co přesně máš dělat. Jenom nevíš, jak budeš mít poskládanou mapu. Je to stejné jako třeba ve hře Andor.

Není to chyba, ale koncept té hry, podle mně se vyplatí více si tu krabici s někým vyměnit než hrát 4x dokola stejný scénář.

31.10.2018 09:59:19

karta 51

při druhé hře scénáře 2 jsem čekal že budu hledat písčitou jeskyni...a hle vybral jsem do hry jinou kartu a už sem hledal něco jiného. Ale ano hlavní osnova byla stejná.

A hra se ve 2 nebo 4 hráčích taky chová trošku jinak.

31.10.2018 12:06:53

znovuhratelnost
Tak po zahrání dvou krabic musím říct, že znovuhratelnost je malá. Je to na úrovni Time Stories kdy i třeba po měsíci si budete něco pamatovat. Už při hraní je hratelnost špatná. Hrajete 2 scénáře na jednom prostředí a 2 scénáře na druhém prostředí. První scénář je super, objevujete atd. Druhý scénář na stejné mapě už není nic moc jelikož už znáte efekty zajímavostí na mapě.

31.10.2018 14:01:52 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Luxor + Luxor Expansions bundle
Luxor + Luxor Expansions bundle
Akt. cena: 890 Kč
Končí za: 2 dny

Offcanvas