Discover: Země neznámé

xxxxxxoooo hodnoceno 110x (Seznam vlastníků)

Discover: Země neznámé - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Corey Konieczka
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Cz edice

Nevzpomene si někdo ,kolik nechali v BF vytisknout kopií tohoto světového trháku ?
Zaznělo to v nějakém rozhovoru. Jouob ? Už nevím.

19.2.2020 19:48:10

Bastacka
Preco rozmyslas, ze kupis a chces vediet kolko mozes este cakat kym sa vypreda? Alebo chces rypnut?

19.2.2020 19:51:11

JAHMANsvk
No jesli bude dotisk :+).

19.2.2020 19:55:52

Dotisk
A rovno aj s expanziou dakou :)

19.2.2020 20:02:40

Díky

Díky za zmínku, protože tím, že se objevila hra zde (díky komentu) v diskusích, tak zítra hned objednám na páteční hraní :) snad to bude dobré ve více lidech.

19.2.2020 21:31:16

Bastacka
Koukám, že jedu asi na podobné vlně. Akorát jsem dneska náhodou zabrousil k discovery - do dojmů, jak si hra vede, jestli to je / byl fakt takový trhák jak bylo prezentováno.. A vedle do výměn, jestli to frčí.

A asi ani ne.

Na stranu druhou ve světle současných událostí umí být "mediální masáž" docela produktivní, takže vlastně tehdejší přístup vydavatelství chápu.

1.3.2020 22:18:50

Akční cena
292kč. Asi ty tisíce kusů,překážejí ve skladu.

4.4.2020 06:40:22

Tak tohle jsem nečekal
Už od vydání této hry jsem si o ní myslel, že za moc nestojí a říkal jsem si, že jestli si ji někdy koupím, tak až s cenovkou klesne pod 500 Kč.

Ale že to půjde až takhle dolů, to jsem vážně nečekal.

4.4.2020 06:56:19

Akcni cena
Prosim o odkaz na akcni cenu.

4.4.2020 07:25:19

Akce
Dobré knihy. Pak třeba Tlama to má za 519 Kč. https://www.dobre-knihy.cz/discover-zeme-nezname-403427.html?gclid=CjwKCAjwvZv0BRA8EiwAD9T2VcXedXgcsHeWgZq1MK6DrxoMSFyHgtui04WEi99pl9CX0JvGU-kTmBoCz9cQAvD_BwE

Existuje taková stránka, která umí vyhledávat jiné stránky podle zadání ;-)

4.4.2020 08:43:48

Cena
Díky za tip. Do pětistovky už to vážně působí jako krádež. Navíc s tím kooperativním módem by to mohlo být dost fajn.
---
Time Slug Studio

4.4.2020 13:17:36

rozmyslete si to
Za tu cenu můžete mít třeba Fazole a ještě vám zbude na pivo ;)

--
admin popisů a recenzí her ZH, překladatel FitB

4.4.2020 14:09:31

Hustyy
Tak to je jiny masakr ... :-O

4.4.2020 23:41:36

...
Hra je dobra pri prvom zahrani. Objavovanie, dobre scenare, sice kratke, ale hranie posobi docela dobre. Aj ked snahy o nejaku tu znovuhratelnost tu su, tak su docela biedne. Prakticky dookola robite skoro to iste. Dobra hra pre zacinajucich hracov, pre skusenych nuda a hra zapadne prachom.

T.

5.4.2020 11:38:20

Cena
Tak sice hra je podle všeho ve slevě,ale takto nízká(a další hry od bf),byla chyba eshopu.
Aspoň podle reakcí lidí co to objednali. Na fb jsou zase vášnivé komenty jak to eshop musí poslat.
Co mě udivuje,jak pán Ekrt(assmode) ještě radil lidem co je za výhodnou cenu i když psal ,že je to chyba eshopu.
To je super obchodní partner :+).Tak hlavně ať se ležáky prodávají.

6.4.2020 11:36:06

Cena
Tak eshop to nakonec přeci jen dodal. Objednal jsem rovnou tři kusy, když byla cena taková. Hned mi to přišlo podezřelé, tak jsme ro spíš zkusil a ani jsem nečekal, že to opravdu dodají. Pak přišel mail, který jsem očekával - že ruší objednávku (nebo z ní odeberou dané zboží) kvůli chybě a špatnému nacenění.
A další den přišel mail, že to nakonec za tu cenu stejně dodají jestli to chci. Tak abych odepsal jestli mají objednávku znovu "aktivovat". Napsal jsem jim, že to chápu, a že chyba se stát může. Takže budu samozřejmě rád, když to dodají, ale že rozhodnutí ponechám na nich. A oni poslali...

Takže mám doma 3 krabice. Jednu si určitě nechávám a pokud by někdo chtěl tak mám ještě dvě. Cena byla 290,- / kus + pošta. Tak přenechám za rovný 300,- Kč kdyby někdo chtěl. Ale jen osobně v Praze ;) je to nové, pořád ve fólii. Případně se můžeme domluvit, že ty dvě otevřu a vy si vyberete, kterou z nich byste raději...
Případně vyměním za jinou deskovku (to bych i raději), která ale samozřejmě nemusí být nová ;)

Kontakt přes SZ

Kdyžtak to použiju jako dárky :) :D


Edit. : obě už jsou fuč :)

16.4.2020 20:06:28 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Raptor
Raptor
Akt. cena: 350 Kč
Končí za: 7 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas