Detektiv: Po stopách zločinu

xxxxxxxxxo hodnoceno 215x (Seznam vlastníků)

Detektiv: Po stopách zločinu - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 16 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Portal Games
Autoři: Ignacy Trzewiczek
Jakub Łapot
Przemysław Rymer
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Začít šestým případem?

Ahoj. Dneska jsem to přinesl domů a hodláme se do toho pustit. Nakoupil jsem úplně vše co šlo (včetně dřevěných žetonů, od kterých jsem upřímně čekal víc) a teď mě zajímá, jestli mám začít šestým případem, nebo spíš nejprve dát kampaň. Může mi někdo, kdo hrál všechno říct, co je větší odvaz, abych se hned na začátku namlsal? :)
____________________________________________________
Natáčím deskoherní videa na Youtube na kanále Bartyx Gaming!
25.4.2019 19:29:19

Bartyx
6. případ je takové demo. Pokud chceš nejprve osahat systém a pak jít najisto, tak začni tím.
Pokud však chceš nejlepší možný zážitek ihned, pusť se nejprve do kampaně.

Edit: Z bonusů mi připadají nejlepší diáky, bez nich je zážitek výrazně chudší. U žetonů nebo promo kartiček detektivů je to skoro jedno.
---
Autor hry Velryby ničí svět

25.4.2019 20:34:09 | Upraveno autorem (porovnej)

Diáky
Jojo, diáky mám taky. Neoprenový herní plán mi připadá taky super. Ale žetonky a kartičky detektivů fakt nic moc.
____________________________________________________
Natáčím deskoherní videa na Youtube na kanále Bartyx Gaming!

25.4.2019 21:16:06

Šiesty prípad
My sme začali šiestym prípadom a určite to tak doporučujem. Je kratší a človek si môže aspoň osahať ako to funguje, než sa pustí do kampane.

25.4.2019 21:31:04

Bartyx
Doporučuju začít prvním případem a šestý si nechat až po kampani na nějaké kratší zahrání, při čekání na rozšíření.

28.4.2019 20:48:05

Od začátku
Také doporučuji začít od prvního případu, já měla ten šestý už jenom jako takový bonus.

1.5.2019 16:08:17

6.

Co hlava to názor.. My jsme začali 6. Uvedl jsem tím hru na stůl pro skupinku co moc nehrají.. Vzhledem k tomu že je výrazně kratší. Tím jsem je navnadil na další hraní.. Pokud budeš hrát se zkušenou partou lidi. Směle do prvního případu.

1.5.2019 17:02:47

Vybíráme z Bazaru

Manila: The Savage Streets, 1945
Manila: The Savage Streets, 1945
Akt. cena: 1290 Kč
Končí za: 8 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas