Descent: Výpravy do temnot (2.edice)

xxxxxxxxxo hodnoceno 498x (Seznam vlastníků)

Descent: Výpravy do temnot (2.edice) - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Adam Sadler
Corey Konieczka
Daniel Clark
Kevin Wilson
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Appka

Ahoj,

začli jsme hrát Descent s Appkou Road to Legend). má někdo vyzkoušené, jak dlouho trvá kampaň v appce, pokud máme kromě třech rozšíření úplně vše, pokud teda počet rozšíření má vliv i na délku kampaně?

 

děkuji

 

28.1.2024 17:29:04

Mě by zajímalo, jak stáhnout aplikaci. Mobil ji nechce nainstalovat. Díky

 

9.4.2024 18:26:01

Ew

Skusal som dneska stiahnut a v pohode mi ju stiahlo aj nainstalovalo mam android 

10.4.2024 08:02:40

@Mach10 Road To Legend, počeštěně Zrození legendy se mi nabízí jak na mobil, tak na tablet (Android). Pro přesnost posílám i odkaz: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fantasyflightgames.rtl

Ovšem, co jsem kdysi na mobilu zkoušel, tak to pro mě bylo nepoužitelné. Tedy na mobilu. Protože příliš titěrná písmenka. Zdůrazňuji pro mě. Někdo se zdravým zrakem a mladistvým pohledem to třeba dává v pohodě.

10.4.2024 08:08:38 | Upraveno autorem (porovnej)

Ahoj @Mach10 Já to zkoušel a dopadnul stejně - mám Android střední třídy, asi půl roku starý, takže pořád bere aktualizace na vyšší verze. Trochu jsem hledal, a povedlo se mi najít vysvětlení - appka neumí pracovat s novějšími verzemi Androidu (nebo těmi, co jsou příliž modifikované, např. většina čínských telefonů upravuje Android, co to jde). Na 2. straně, tablet s appkou problém neměl, ale ten už je 2+ let starý, takže to bude tím. Kdyby se to nechytalo na žádném zařízení, co máš, v jedné diskusi jsem četl “radu za všechny prachy” - koupit v bazaru starší funkční tablet, a používat ho pouze na deskovkové appky - protože bohužel, je více dobrých deskovek, co bez appky nefungují (PánOPrst…) nebo se s nimi lépe hraje (GloomHaven…). Takové řešení by ani nemuselo být drahé, a měl bys oddělený “deskovkový svět” od toho zbytku.

10.4.2024 08:57:50

Řešilo se tady, můžete zkusit buď to apk tam ,nebo to spustit přes steamlink postup je tam taky uvedeny https://boardgamegeek.com/thread/3247166/app-lost-support

10.4.2024 09:46:32

Na novej mobil to nejde, zkusím to přes ten steam, díky za tip.

10.4.2024 17:43:18 | Upraveno autorem (porovnej)

Ahoj všem.

Co se týče verze Androidu na apku Road to Legend tak jsem se vylučovací metodou a odzkoušení instalace na několika mobilech a tabletech u nás v rodině, dostal na verzi 10. Takže pokud někdo vlastníte zařízení s Androidem verze 10 a méně tak vám apka téměř jistě půjde :-) Jo a jedna dobrá zpráva. Také jsem chtěl tablet hlavně kvůli apkám k deskovkám, ale s výše zmíněnou verzí Androidu 10 a povedlo se. Ještě pořád se dá sehnat nový (alespoň letos v únoru to ještě šlo). Prostě jsem dal do vyhledávače najít tablet s Androidem 10. Výběr už byl sice dosti zůžený ale zadařilo se :-)

10.4.2024 21:37:35

Vybíráme z Bazaru

ISS Vanguard ENG + Personnel Files + obaly
ISS Vanguard ENG + Personnel Files + obaly
Akt. cena: 2600 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas