nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Descent: Altar of Despair

Rozšíření pro hru: Descent: Journeys in the Dark
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: není
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Autoři: Kevin Wilson
Rok vydání: 2007
Sdílej: Facebook

Popis hry

Upravit

Před dávnou dobou se pošetilí lidé klaněli zlomyslné moci skryté za okrajem světla. Teď se svého mistra snaží probudit znovu. Jestliže uspějí, bude to znamenat konec všeho, co máte rádi. Zatímco běžní lidé ztrácí kuráž, musí se hrdinové chopit svých zbraní a ochránit svět před těmi, kteří ho chtějí navěky zotročit.

Nebezpečí, které leží před vámi, není nic pro zbabělé. Smrtelné pasti, po staletí nevyslovené kletby a maskovaní vrazi ukrytí v hlubokých stínech. To vše bude usilovat o váš život dříve, než dosáhnete temného chrámu Zoreka. Nicméně, pokud se na vás usměje štěstěna, můžete najít pomoc na místech, na kterých byste to očekávali nejméně.


Descent: The Altar of Despair zahrnuje více než dvě desítky nových plastických figurek: šest nových hrdinů a pět nových druhů nestvůr. Hrdinové navíc získali nové mocné schopnosti a také se zvýšilo množství pokladů, které mohou objevit. Ale ani Overlord nepřijde zkrátka. Hrdinům jejich cestu za slávou znepříjemní novými smrtícími triky a způsoby boje včetně Dark Glyphs a Relics.

Autor: Draen11

Vybíráme z aukcí

Bloodborne The Board Game Blood Moon Box KS
Bloodborne The Board Game Blood Moon Box KS
Akt. cena: 1890 Kč
Končí za: 10 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>