Dej sem Mozek - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 8
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Cheapass Games
Mario Truant Verlag
Autoři: James Ernest
Rok vydání: 1996
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kde sehnat Mozek?

Na bonuswebu někdo psal, že jde stále ještě koupit odhadem 10 let stará česká verze na Palubě. Bohužel, původního českého vydavatele jsem na jeho webu nenašel, stránky již neexistují.

Případně Mozek najdete na
http://rapidshare.com/files/30686500/Dej-sem-mozek.zip
Není to moje práce, proto to nedávám do sekce Ke stažení.
9.8.2009 09:39:26

husak
Právě máme za sebou tři partie této ptákoviny (home made nic moc verze)a je to fakt sranda! Hráli jsme ve třech a každý jednou vyhráli, je to fakt o náhodě, ale jako oddychovka pro zábavu ideální. Některé hlášky asi u nás brzo zlidoví.
Tohle NENÍ majonéza!

13.8.2009 22:24:28

The Hammer
To rád čtu, že nejsem jediný úchyl v okolí, komu se tenhle humor zamlouvá. Ty okurky mě pozorují!
Až se jednou rozhoupu k laminovačce, tohle bude jedna z prvních her, které skrz ni prostrkám.

13.8.2009 22:31:51

Dej sem mozek
tvoří spolu s Vládci choutek základ mé herní sbírky. Nedám na ně dopustit. A termíny jako Kraví maso, Kuřožemla kombo (při nákupu v nejmenovaných fast foodech) a již zmiňované "tohle NENÍ majonéza" u nás v rodině zlidověly.

14.8.2009 19:16:03

Elissa
Lze podobně jako Mozek někde najít ke stažení i Choutky?

14.8.2009 20:14:38

To netuším,
ale asi bych je mohla naskenovat - když se podíváš do galerie obrázků u Vládců, tak zjistíš, že je tam jen pár typů karet. Přesné počty mohu zjistit a pravidla přeskenovat do čitelnější podoby... =)

14.8.2009 20:31:40

Elissa
Kdyby se ti někdy chtělo....ale nespěchá to. Teď se bavíme mozkem...

14.8.2009 20:40:28

Tak jsem je našel
Vládci choutek a něco málo dalšího je na http://rapidshare.com/users/K2ET8S?byfilena

14.8.2009 22:39:11

Aladalar

DSM
Zdravím, mám nějaké problémy se stáhnutím. Mohl bych vás požádat o poslání na můj E-mail: God.Ra@seznam.cz
Děkuji Aladalar

4.3.2010 21:57:37

Super hra
Taky na této hře ujíždím. Na aukru je možné ji koupit vytištěnou, zalaminovanou a nařezanou.
Jsme ji takhle jednou hráli se známým a ten zůstal celou hru s otevřenou pusou koukat, nechápal proč, co a jak a vlastně se ani nedostal na tah.....chudák si to moc neužil a na další partičku už nebyl čas, takže nevím, jestli ho příště přemluvím :-D

18.2.2011 20:37:14

Druhá šance
Jak tak pročítám nadšené reakce na tuto hříčku, shledávám že jí budu muset dát druhou šanci. Pořídil jsem si ji zhruba před těmi 10 lety, párkrát jsem ji zkusil, příliš nenadchla a proto skončila pohřbena hluboko v šupleti mazi odloženými kvartety a pexesy. U Mozku asi více než u jiných her hodně závisí s kým a v jaké náladě ji člověk hraje a v tom byl asi zakopaný pes (byl jsem jediný člověk ve skupince se smyslem pro ujetiny). Takže díky Vám ji ještě asi půjdu vykutat a přibalím mezi hry které beru na hory. Věřím že po prosportovaném dni u lahvinky nečeho dobrého bude příjemným zpestřením.

18.2.2011 21:43:07

Zde:)
Až mi to schválí admini, tak zde v sekci ke stažení novější barevná verze s upraveným domácím překladem a rozšířením hlášek na všechny karty. Trochu jsem vycházel z původního překladu, ale bral jsem to dost volně, tak snad se bude má práce líbit:)

25.7.2012 14:54:40

Imperator Frog
Super. Rad vyzkousim Homemade verzi :-) Diky

25.7.2012 15:39:55

Vybíráme z Bazaru

Kemet Krev a písek
Kemet Krev a písek
Akt. cena: 900 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas