nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Dědictví: Vyhazov

Rozšíření pro hru: Dědictví
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: undefined
Vydavatelé: Czech Games Edition
Heidelberger Spieleverlag
IELLO
MindOK
Rio Grande Games
Autoři: Vladimír Suchý
Rok vydání: 2013
Sdílej: Facebook

Popis hry

Upravit

Po smrti vašeho strýce objevili advokáti v jeho poslední vůli nový dodatek. Mimo jiné se v něm píše, že správný gentlemant si nejen užívá peněz na opulentích večírcích, ale je také přirozené, že se nevěnuje něcemu tak přízemnímu, jako je práce! Abyste tedy zdědili jmění vašeho strýce musíte přijít o práci. Zdá se to jednoduché? Ne tak docela ...

V rozšíření hry Dědictví, které nese název Vyhazov, začínáte tedy nejen s menší sumou peněz, ale také s pravidelným příjmem ze zaměstnání. Aby vás ale milosrdný šéf vyrazil, musíte se hodně činit - vyjít si místo práce do divadla, zapomenout se doma se slečnou či jít třeba na příjemnou večeři v pracovní době. Zpočátku vás bude šéf omlouvat, je mu přeci jen líto, že váš strýc zemřel. Ale pokud budete hýřit den co den, i jemu jednou dojde trpělivost a poletíte!

Oproti základní sadě na hráče čeká ještě spousta dalších možností, jak utratit peníze. Co takhle svatba? Jedna z nejlepších příležitostí, jak utratit mraky peněz během jednoho večera! Rozšíření Vyhazov obsahuje sadu svatebních karet jako například zásnuby, či předražený zásnubní prsten s pochybným diamantem.

Ve rozšíření nově také najdete herní plány, které určují pořadí hráčů a které si můžete seskládat pro každou hru jinak.

Nové kombinace pomocníků a akcí tak zaručí vyšší variabilitu hry. Například některé z polí mohou obsahovat až 3 pomocníky - protože pravý gentleman nebude oběhávat své záležitosti sám. Na to má mít lidi.

Autor: drcatch

Další názvy této společenské hry

  • Last Will: Getting Sacked
  • letzte Wille, Der: Gefeuert