Cosmic Encounter

xxxxxxxxoo hodnoceno 103x (Seznam vlastníků)

Cosmic Encounter - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: karetní hra, strategická
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Avalon Hill
Fantasy Flight Games
Games Workshop
Mayfair Games
Autoři: Bill Eberle
Jack Kittredge
Kevin Wilson
Peter Olotka
Rok vydání: 1977
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Technologie

Zdravím všechny ;)
Pokud má někdo zkušenosti s technologiemi, tak se podělte o zážitky.
Sic jsme zatím u hry karty technologií nepoužívali, ale po přečtení pravidel jsem došel k názoru, že si je člověk příliš neužije...a to z jednoho prostého důvodu.
Ve hrách, kterých jsem se účastnil se hráči dostali na tah maximálně 4 - 5 krát. Čili vyzkoumání technologie s hodnotou 8+ je podle mne utopií.
Co si o tom myslíte?
26.2.2010 08:13:39

Leech
Nezapomeň, že loď na technologii můžeš dát i v regroupu ostatních hráčů ;) Techy jsou super, rozhodně hrajte i s nimi!

26.2.2010 09:21:55

To Sydo
Vážně? I v regrupu jiného hráče?? To zásadně mění vše.. :) Ooo děkuji ti všemocný, konečně budeme hrát tech.
Toho jsem si v pravidlech nevšimnul..

26.2.2010 09:57:59

Leech
příště bych ty technologie zkusil a hlavně taky rewardy :)

26.2.2010 11:36:14

to Leech & Beholder
Je to jak říká Sydo, můžeš tam dát loď v jakékoli Regroup, takže to půjde rychle. V té poslední hře bychom takových osmičkových technologií podle mě vymysleli klidně tři :-)

26.2.2010 12:43:58

to Beholder
Jo, a ještě jsem zapomněl na kus zprávy pro Tebe. Určitě bych taky rád zahrál s Rewardami i Technologiemi, ale nerad bych tyhle dva mechanismy zaváděl, když budou u stolu noví hráči, protože je to zbytečně moc vysvětlování navíc (zejména u Rewardů, kdy je dobré vysvětlit každý typ karty ještě před hrou).

26.2.2010 12:45:24

Kadaver
jasně chápu, pokud CE zase přineseš (co se týče mě, nemám problém to hrát každou středu :D, zatím si nedovedu představit, že bych se tohoto skvostu ohrál), tak uvidíme kdo bude hrát.

26.2.2010 13:03:42

technologie
Taky jsem prvni hry CE hral jako Leech, a tak se technologie vubec moc nepouzili. Me to pak prislo divny a nakouk jsem do pravidel, kde jsem prisel na to ze muzes hrat v libovolne regroup fazi. Je to tam fakt celkem nenapadne.

26.2.2010 14:33:20

To all...
...jsem přepracovaný. Ještě že je ten víkend ;)
"At start of any player´s Regroup..."

Hail the new king! CE

26.2.2010 14:57:36

Vybíráme z Bazaru

Hra o trůny - LCG: 20 malých rozšíření
Hra o trůny - LCG: 20 malých rozšíření
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas