Cosmic Encounter

xxxxxxxxoo hodnoceno 103x (Seznam vlastníků)

Cosmic Encounter - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: karetní hra, strategická
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Avalon Hill
Fantasy Flight Games
Games Workshop
Mayfair Games
Autoři: Bill Eberle
Jack Kittredge
Kevin Wilson
Peter Olotka
Rok vydání: 1977
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

nové rozšíření - Cosmic Conflict

Neuvěřitelné. O víkendu jsme si dali po dlouhé době s Ringem a jeho manželkou 2 hry. Po kterých jsem byl pěkně naštvaný (hlavně po té druhé), že mi nevyšel můj plán, který jsem vytvářel celé jedno kolo, ale za to mi vyšla perfektní zrada Ringa alias Amoeba (může posílat do souboje libovolné množství lodí), kdy mi šel Ringo pomoct snad s 6 nebo 8 loděmi a všechny šly díky mojeho zahraného Nka do warpu :)...No prostě se zase děly věci...:)

Ale co jsem chtěl napsat...včera večer jsem si prohlížel karty mimozemšťanů ze základu abych zjistil, které znám a které ještě ne a v duchu jsem si říkal, že určitě brzo vyjde nové rozšíření. No a je to tu :))). Ještě jsme nezkoušeli ani Incursion. No nic, minimálně kvůli černým lodím a planetkám to musím mít :)

http://www.fantasyflightgames.com/edge_news.asp?eidn=1757
16.11.2010 10:29:23

Conflict
Anooo!! Cosmicu není nikdy dost! A černá vypadá skvěle :)

16.11.2010 10:32:35

Joe

Tak. CE nikdy nie je dosť...
A kto by chcel tú trošku textu prebásnenú aj do slovenčiny, mám to na svojom blogu :)

16.11.2010 10:46:45

CE
Myslím, že bych koupil vše, co by na sobě mělo značku Cosmic Encounter, kdyby udělali CE rohlíky, nejím nic jiného :D

16.11.2010 11:02:36

skvělá zpráva
a to ještě nemám to první rozšíření heršoft. Myslíte, že to v sedmi bude hratelné? Zkoušeli jste to někdo vůbec v šesti?

16.11.2010 11:14:23

kandelabr
mám pocit, že jsem to jednou hrál v 6 lidech (respektive nejsem si teď jistý jestli nás bylo 5 nebo 6) a podle mě to bylo už moc. Už to bylo chaotické a než se člověk dostal na tah, který mohl třeba díky jedinému Nku co měl na ruce skončit velmi rychle, dost dlouho si počkal. Podle mě je ta hra ideální ve 4 lidech, max v 5.

16.11.2010 11:21:15

Beholder
jo to si právě taky myslím...v pěti max. leda vymyslet nějakou týmovou variantu třeba, ale moc mě nenapadá jak :)

16.11.2010 11:23:22

6
Taky si myslím, že 6 už bylo moc, těch 4-5 je ideál.

16.11.2010 11:29:45

Rozšíření
Jen houšť, už se těším!
A přidávám se k názoru, že 6 hráčů už je moc. 4-5 je nejlepší počet.

16.11.2010 12:00:19

Vybíráme z Bazaru

Zaklínač Starý Svět - KOVOVÉ MINCE + vrecko
Zaklínač Starý Svět - KOVOVÉ MINCE + vrecko
Akt. cena: 20 €
Končí za: 8 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas